YKS Kursu Yahya Kaptan

30.03.2023
153
YKS Kursu Yahya Kaptan

YKS KURSU YAHYA KAPTAN

YKS Kursu Yahya Kaptan şubemizde birebir özel ders olarak verilmektedir. YKS öğrencileri ÖSYM’nin her yıl meb müfredatına dayalı olan üniversite hazırlık sınavı için hazırlanmaktadırlar. YKS üç oturum olarak yapılmaktadır. TYT ( Temel Yeterlilik Testi ) ilk Oturum olup Tüm Öğrencilerin girmesi zorunlu bir sınavdır. TYT puanı ile Sadece 2 yıllık Fakültelere tercih yapılabilir. İkinci Oturum ise AYT ( Alan Yeterlilik Sınavı ) 4 yıllık Lisans Bölümlerine Tercih yapacak öğrenciler için Sınav Kapsamının % 60 ı etmektedir. Üçüncü kısım ise yabancı dil çıkışlı öğrencilerin YDT ( Yabancı dil Testi ) Sınavıdır YDT Öğrenciler 4 yıllık Lisans tercihleri için bu 80 soruluk sınava girmek mecburiyetindedirler.

TYT- AYT KURSU YAHYA KAPTAN

YKS Kursu Yahya Kaptan şubemizde Alanında Deneyimli Türkiye’nin en iyi öğretmenleri ders vermektedir. YKS Öğrencilerine öncelikli olarak eksikliklerini tamamlamaları için birebir yks özel ders öneriyoruz. Son yıllarda ÖSYM’nin en zor sınavlarından biri olan YKS sınavında bir hayli rakip çoğalmaktadır. En deneyimli öğretmenlerden birebir destek alan öğrenciler tüm dersleri daha iyi anlayıp çözmektedirler. YKS ( TYT – AYT – YDT ) Kursumuzda , Matematik , Geometri , Fizik ,Kimya , Biyoloji , Türkçe , Tarih , Coğrafya , Felsefe , Dinkültürü , Edebiyat , YDT İngilizce , YDT Almanca Dersleri verilmektedir.

HIZLI OKUMA KURSU

YKS Kursu Yahya Kaptan şubemizde Hızlı Okuma ve Hızlı Paragraf Taktikleri alan öğrenciler ÖSYM’nin en zor sorularını doğru yaparak soru çözme hızlarını üç katına çıkarmaktadırlar. YKS Kursu Yahya Kaptan Öğrencileri Hızlı Okuma ve Hızlı Paragraf Taktikleri Kursu ile uzun ve vakit alıcı soruları en kısa sürede çözmektedirler. Hızlı Okuma ve Hızlı Paragraf Taktikleri Dersimiz Birebir öğretilmektedir. 5 Hafta 10 ders eğitim süresidir. İster Online ister yüz yüze öğrenebilirsiniz.

HIZLI OKUMA KURSU TAVSİYESİ

LGS , YKS ( TYT – AYT – YDT ), DGS , KPSS, ALES, YÖS , İLKOKUL , ORTAOKUL , LİSE , Üniversite Hazırlık Tüm Yaş Grupları Hızlı Okuma Kursumuza katılabilirler.

YKS KOÇLUK

YKS Koçluk Üniversiteye Hazırlık Öğrencilerini başarıya götüren en önemli çalışma sistemidir. Koçluk Hizmetlerimiz Birebir yapılmaktadır. Haftalık düzenli ders programı , günlük takip ve veri girişlerinin izlenmesi, deneme sınavları , ölçme değerlendirme, motivasyon, veli bilgilendirme sistemi ile yks öğrencileri en iyi Fakülteleri kazanmaktadırlar. Eğitim Koçluğu ile rakiplerinize fark atabilir deneme sınavlarında eksiklerinizi tespit ederek başarılı olabilirsiniz. Eğitim Koçlarımız rehber öğretmen ve pdr uzmanı olup en az 10 yıl deneyim sahibidir.

EĞİTİM KOÇLUĞU ÜCRETLERİ

Eğitim Koçluğu ücretleri en uygun fiyatlar ile verilmektedir. Türkiye’nin en iyi eğitim koçları tarafından yapılan ders ve eğitim koçluğu programlarımız ile YKS Hazırlık öğrencileri en iyi fakülteleri kazanmaktadır.

YKS MATEMATİK KURSU YAHYA KAPTAN

YKS Matematik Kursu almak isteyen öğrenciler , TYT Matematik , AYT Matematik Sorularını Tecrübeli öğretmenlerden birebir özel ders olarak alabilirler. YKS Matematik Özel Ders için öncelikli olarak 20 dakikalık ücretsiz örnek dersimize katılabilir sonra karar verebilirsiniz. Bir Ders saatimiz 40 dakika olup her oturum 40 + 40 dakika şeklinde ders yapılmaktadır. YKS Kursu ücretleri sanıldığı kadar pahalı değildir. Yaklaşık kurs fiyatına birebir YKS Özel Dersi alabilirsiniz. Ödemelerinizi aldığınız ders saati kadar yapabilir haftalık ya da aylık taksitlendirme avantajlarından faydalanabilirsiniz.

YAHYA KAPTAN FİZİK ÖZEL DERS

YKS Fizik Dersi En Profesyonel Fizik Öğretmenleri tarafından öğretilmektedir. Birebir Canlı olarak yapılan Fizik Derslerimiz kişiye özel doküman hazırlığı ve ders koçluğu sistemi ile özellikle YKS Hazırlık Öğrencileri en zor ders olan fizik sorularını en kısa sürede çözerek yüksek başarı göstermektedirler.

NEDEN ÖZEL DERS ALMALIYIM ?

 • Birebir Özel Ders alan Öğrencilerin Özgüveni artar.
 • En Zor Sınavları başarılı olarak geçer.
 • Rakiplerine fark atar
 • Küçük Takviye dersler ile Okul Başarı puanını yükseltir.
 • Motivasyon sağlar.
 • En Önemlisi Statü kazanarak önemli bir konumda olur.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

 

   

   

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj