Yenimahalle Hızlı Okuma Kursu

30.10.2021
279
Yenimahalle Hızlı Okuma Kursu

Yenimahalle Hızlı Okuma Kursu

Yenimahalle Hızlı Okuma Kursu, İlkokul – Ortaokul – Lise – TYT – AYT, DGS, ALES Tüm Yaş Grupları için okumanızı en üst seviyeye çıkartacak hızlı okuma teknikleri dakikada en üst düzey okuma seviyesini ulaşmanızı sağlar. Yenimahalle Hızlı Okuma Kursu, teknikleri ile en kısa sürede istediğiniz kitap ve kaynakları daha iyi anlayıp hızlı ve etkili bir şekilde okuyabilirsiniz. Yenimahalle Ankara’nın nadide bir şehri olmaya devam ediyor.

Hızlı Okuma Kursu Yenimahalle şubemiz de Yaklaşık Kurs Fiyatına Birebir Özel Ders olarak verilmektedir. Hızlı Okuma , Seri Okuma Teknikleri , Tüm Sınavlar İçin Etkin Paragraf Taktikleri en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerimiz tarafından öğretilmektedir.

Hızlı Okumayı Kimler Alabilir

Ankara Yenimahalle Hızlı Okuma Kursu ,Tüm Yaş grupları için geçerli olmakla beraber, Okuma , Hızlı Kavrama , ÖSYM ve MEB’in yaptığı Sınavlarda vakit kazanmak ,Uzun Paragraf Sorularını kısa  sürede çözmek isteyenlerin verim alabileceği bir derstir. Hızlı ve Etkili Okuma hitabet ve iyi bir diksiyon da gerektirir. Etkili okuma daha az bir zamanda en çok kelimeyi anlayarak okumanızı sağlayacaktır.

Hızlı Okuma ve Öneriler

Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz. Birebir Özel Ders en etkili yöntemdir. İster Online ister Kurumda keyifli ve güler yüzlü eğitim kadrosundan verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Hızlı ve Etkili Okuma kişiye özel bir eğitim programıdır.

Hızlı Okuma İçin Kaç Ders Gereklidir

10-20-30 Ders Paketleri Hızlı Okuma için seviyenize göre önerilmektedir. Kurs Burda Eğitim Programları ,Personel ve Eğitimde çığır açan özgünlüğü ile sizlere en özel en profesyonel özel ders hizmetini sunmaktadır. Kurs Burda ile aradığınız tüm kurslar tüm özel dersler burda.

irt numaramız 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bizim ile iletişime geçebilirsiniz

Kursta yada Online destekli birebir kişiye özel eğitimlerimiz aralıksız devam ediyor.

Hızlı Okuma Seansları Hafta içi

Pazartesi – Salı : 9:00 – 21:00 arası

Perşembe – Cuma : 10:00 – 20:30 arası

Hafta Sonu Seansları

Cumartesi : 9:00 – 13:10

15:30 – 21:00

Pazar        : 12:00 – 19:30

Hızlı Okuma Ücretleri

Adaylarımızın göreceği saat ve paket programlara göre değişmektedir. Birebir ders paketlerimiz 10-20-30 ders şeklinde olmaktadır. Bir ders saatimiz 0531 521 26 01 danışma hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Ders Koçluğu eğitim programımızın içerisindedir. Yıllık Ders Paketlerimiz  uygun ve ekonomiktir. Taksit imkanı sunulmaktadır. Paket fiyatlarında yıllık indirim yapılmaktadır.

Yenimahalle Hızlı Okuma Kursu – Kurs Burda

Hızlı Okuma Kursu, son yıllarda yaşanan afet ve salgınlardan dolayı yoğun talep görmektedir. Online Özel Derslerimiz Sınıf Kursları ve Kurum derslerinden daha verimli geçmektedir. Canlı, ses, görüntü ve profesyonel ekipman ile yüz yüze derslerden daha etkili ve verimli olmaktadır. Online Okuma Kursumuz dalında en az 15 yıllık uzman deneyim sahibi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Yenimahalle Hızlı Okuma Kursu

Birebir özel ders şeklinde öğretilen derslerimiz olup bunun için yapılması gerekenler Bilgisayar, camera, tablet veya fonksiyonlu android telefon, internet vs. Ders için gereken ekipmanlardır. Ders Öncesi kurulum için gereken teknik desteği sunmaktayız. Kurs Burda İle adaylar tüm kurs ve özel derslere ulaşabilir. Kurs Burda İle mutlu ve huzurlu bir ortamda dilediğiniz dersleri birebir olarak alabilirsiniz uygun fiyat ve avantajlarımız için irt no:0531 521 26 01 nolu hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 • Kurs merkezimize 0531 521 26 01 numaralı telefonu arayarak 7/24 ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan ya da diğer iletişim kanallarımızdan kursumuzla irtibata geçebilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Yenimahalle İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

   

   

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj