Yahya Kaptan Etüt Merkezleri

30.03.2023
139
Yahya Kaptan Etüt Merkezleri

YAHYA KAPTAN ETÜT MERKEZLERİ

Yahya Kaptan Etüt Merkezleri Şubemizde İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık Öğrencilerine 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin En İyi Öğretmenleri Tarafından Kurumda Birebir Yüzyüze Ders verilmektedir.

Yahya Kaptan Etüt Merkezleri Denilince Tavsiye edilebilecek En İyi Kurumlardan biri olarak İlk Sıralarda yer almaktayız.Kurs Merkezimizden Ders Günleri , Saatleri , Ücretlendirmeler ve  Sınav Hazırlık Grupları ile İlgili danışmanlarımızdan Detaylı Bilgi abilirsiniz.Etüt Merkezimiz Bir Öğrenci’nin En Yüksek Verimi Alabileceği Çalışma Sistemi İle Donatılmıştır.

Hazırlık Öğrencilerinin İçin Eğitim ve Ders  Koçları , Birebir Soru Çözüm Etütleri , Sınav Haftaların’da Ödev Takviye,Hızlı Okuma Kursları İle Okuma Hızınızı İki Kat arttırabilir , Doğru , akıcı ve Odaklanarak Okuyabilirsiniz.

YAHYA KAPTAN BİREBİR ETÜT MERKEZLERİ

Yahya Kaptan Birebir Etüt Merkezleri olarak İlkokul Öğrencilerine Birebir Eğitim Öneriyoruz.İlkokul Öğrencileri Okul Sonrası Birebir Ders İle Ödev eksikleri konusunda İstediğiniz Gün ve Saatlerde Ödev Desteği alabilirler.Bireysel Eğitim Sınıf Ortamına göre daha verimli geçmektedir.İlkokul 1.Sınıf , İlkokul 2.Sınıf , İlkokul 3.Sınıf , İlkokul 4.Sınıf Etüt Merkezi Ders Programlarımız’da Yahya Kaptan Etüt Merkezi şubemiz’de Seri Okuma Kursu , Hızlı Okuma Kursu , Matematik , İngilizce , Zeka Oyunları , Ritmik Sayılar , Mental Aritmetik , Hafıza Teknikleri Kursu , LGS Hazırlık Kursları , Bilsem Kursları Birebir Özel Ders olarak verilmektedir.

Yahya Kaptan Etüt Merkezleri Motivasyon , Stres Yönetimi , Akademik Personel Kadrosu ile Başarı’nın Anahtarı olmaktadır.

YAHYA KAPTAN HIZLI OKUMA VE HIZLI PARAGRAF KURSU

İlkokul 1.Sınıf , İlkokul 2.Sınıf , İlkokul 3 ve 4.Sınıf Öğrencilerine 5 Hafta 20 Ders Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık Öğrencilerine 5 Hafta 10 Ders LGS , DGS , ALES , KPSS Öğrencilerine 5 Hafta 10 ders olarak verilmektedir.

YAHYA KAPTAN MATEMATİK ÖZEL DERS

Matematik Tüm Öğrenciler İçin İlkokul Yıllarından itibaren düzenli olarak alınması gereken Temel Derslerden

biridir.Haftada 1 Gün İki Ders 40 + 40 dakika olarak Birebir Özel Ders öğrencilerin düzenli olarak antrenman

yapmalarını ve matematikte aktif olmaları için yeterli bir eğitimdir.Ortaokul , Lise , LGS , YKS Matematik dersleri

şubemiz’de Birebir Matematik Özel Ders en uygun fiyatlar ile verilmektedir.

YAHYA KAPTAN ETÜT MERKEZLERİ FİYATLARI

Yahya Kaptan Etüt Merkezleri Fiyatları Kalabalık Ders ortamlarına göre Çok uygun ücretler ile verilmektedir.Ders saatleri kişiye Özel Hazırlanmaktadır.Her Oturumda 40 + 40 İki Ders yapılır.Öğrenciler Grup oluşturmak istediklerinde Ders ücretleri daha da uyguna gelmektedir.Yaklaşık Kurs Fiyatına Özel Ders alabilirsiniz.Kurum Özel öğretmenleri denilince branş öğretmenleri aklımıza gelir.Her Bir Öğretmenimiz kendi branşında deneyimli akademik tecrübeye sahiptir.Ödemelerinizi Günlük , Haftalık ya da Aylık olarak yapabilirsiniz.

Yahya Kaptan Etüt Merkezleri Fiyatları Birebir Özel Ders Olarak Düşünüldüğünde Oldukça Ekonomiktir.

YAHYA KAPTAN ETÜT MERKEZLERİ ÖĞRETMENLERİ

Yahya Kaptan Etüt Merkezleri Öğretmenleri 5 – 20 Yıl arasında değişen Deneyimli Türkiye’nin En İyi Öğretmenlerinin Çalıştığı Bir Eğitim Merkezidir.Her Branş Öğretmeni Alanında Uzman , Bilgi , Kültür Birikimi , Doküman Hazırlığı , Materyal kullanımı konusunda tecrübelidir.Tüm Öğrencilerin bireysel farklılığı gözetilerek ders yapılmaktadır.

En İyi Etüt Öğretmenleri İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık Öğrencileri ile Keyifli ve Mutlu Bir şekilde ders yapmaktadırlar.

YAHYA KAPTAN ETÜT EĞİTİM MERKEZLERİ

YAHYA KAPTAN’da Etüt Eğitim Merkezleri LGS , YKS ( TYT AYT YDT ),DGS , ALES , YÖS , YÖKdil , Öğrencileri’nin Birebir Eğitim alabilecekleri En İyi Merkezlerden Biridir.Gün ve Saatler Öğrencilerin vakitlerine göre ayarlanabilmektedir.Matematik,Hızlı Okuma Kursu , LGS Hazırlık Kursları , Fizik Özel Ders , Fen Bilgisi , Hızlı Paragraf Kursu , Çocuk İngilizcesi ,Hafıza Teknikleri Eğitimi , Okul Takviye Kursları , Okul Ödev Desteği , Bilgisayar Kursu , Matematik Kursu , Satranç,Mental Aritmetik Kursları İlkokul Matematik 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin en iyi Öğretmenleri tarafından verilmektedir.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

 

   

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj