Ümraniye Özel Ders

07.09.2021
243
Ümraniye Özel Ders

Ümraniye Özel Ders

Ümraniye Özel Ders şubemiz de Birebir Yüz yüze eğitimler 15 yıl deneyimli Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. İstanbul Ümraniye merkez de ana yol üzerinde bulunan eğitim merkezimize ulaşım oldukça kolaydır. Kurs Merkezimiz de İlkokul , Ortaokul , Lise , LGS , YKS , DGS , ALES , KPSS , İngilizce ,Bilsem Kursları eğitimi Birebir özel ders olarak yapılmaktadır. Ümraniye Özel Ders Merkezi olarak Tüm yaş grupları matematik , fizik , kimya , biyoloji , hızlı okuma , seri okuma teknikleri derslerini yaklaşık kurs fiyatına birebir özel ders olarak alabilirler. Gün ve saatlerinizi sabitleyebilirsiniz. Ücretlerinizi haftalık ya da aylık olarak ödeyebilirsiniz. İkili ve üçlü gruplar da fiyatlar daha uyguna gelmektedir.

Hızlı Okuma Kursu İstanbul Ümraniye

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi Seri Okuma Tekniği olarak İlkokul gruplarına Sınıf Öğretmenlerimiz tarafından öğretilmektedir. İlköğretim Öğrencileri ve Ortaokul 5.6.7.8.Sınıflar Paragraf yorumlama kısmında oldukça zorlanmaktadırlar. Odaklanma problemi bir çok öğrenciyi etkilemektedir. Hızlı ve Etkili Paragraf Taktikleri dersi ile Ortaokul ve İlkokul Öğrencileri Yeni nesil soruları en kısa sürede çözmektedirler.

Ümraniye Matematik Özel Ders

Bilsem Kursu 80 – 100 Saat

İlkokul Matematik Özel Ders 50-60 saat

Ortaokul Matematik Özel Ders 70 – 80 saat

Lise Takviye Matematik 9.10.Sınıf 40-50 saat

TYT – AYT Matematik Özel Ders için 140 Saat

DGS – ALES – KPSS Adaylarına 20-30-50 Ders yeterli gelmektedir.

Ümraniye Matematik Kursu

İlkokul 1.Sınıf Öğrencileri , İlkokul 2.Sınıf Öğrencileri , İlkokul 3.Sınıf Öğrencileri , İlkokul 4.Sınıf Öğrencileri Matematik eksiklerini kurs merkezimizde okul sonrası birebir özel ders alarak tamamlayabilirler. Ortaokul 5.Sınıf Matematik , Ortaokul 6.Sınıf Matematik , 7.Sınıf LGS Ön Hazırlık Matematik Eğitimi , 8.Sınıf LGS Matematik Dersleri En deneyimli İlköğretim Matematik Öğretmenlerimiz tarafından öğretilmektedir. Yeni Nesil Matematik sorularını Ümraniye Hızlı Matematik  Kursumuz ile en kısa sürede çözebilirsiniz.

Hızlı Matematik Kursu Ümraniye

Bir Ders 40 dakikadır. Normal Matematiğe göre daha pratik ve en kısa yoldan soru çözdürülür. Hız ve Zaman yönetimi konusunda verimlidir. ÖSYM ve MEB Sınavlarında avantaj sağlar. Yeni Nesil Matematik Sorularını kısa sürede çözersiniz.

İlkokul Öğrencileri İçin 20-30 Ders

Ortaokul Öğrencilerine 10-20 ders

LGS Hazırlık Öğrencileri 30-40 ders

YKS Hazırlık Öğrencileri 50-60 Ders

Ümraniye Özel Ders Takviye

Takviye Özel Derslerimiz ilkokul takviye dersleri, ortaokul sınav takviyeler, lise 9.10.11.12. sınıf ders takviyeler istediğiniz kadar yada ders paketlerini toplu olarak alabilirsiniz.

Ümraniye İngilizce Kursu

Ümraniye şubemizde İngilizce özel derslerimiz birebir, ikili yada üçlü gruplar şeklinde tavsiye edilmektedir. Öğrencilerimizin öncelikle yabancı dil algıları ve seviyeleri tespit edilerek kolaydan zora doğru giden bir yöntemle, eksik noktalar haftalık koçluk programı üzerinden de tespit edilerek adaylarımızın İngilizce sınavlarında en yüksek başarıyı göstermeleri için kurs verilmektedir. Genel İngilizce, Sınav Dersleri, Mesleki İngilizce, Yökdil , YDT olmak üzere tüm gruplara için İngilizce kurslarımız vardır.

Okul Takviye ETÜT

Okul Sonrası Öğrenciler Eğitim Merkezimize gelerek her türlü imkandan faydalanabilirler. Ödev desteği birebir ders öğretimi olarak verilmektedir. Bir ders 40 dakika olup her öğrenci üst üste 2 ders alabilir. Sınav haftası ise Ümraniye İlkokul , Ortaokul , Lise Öğrencileri Takviye Derslerini Sınav Üniteleri üzerinden alabilirler.

Ümraniye LGS KURSU

LGS kursumuz birebir özel ders ve sınıf kursları olarak verilmektedir. Sınıf kurslarımız 5 kişiyi geçmemektedir. Özel Derslerimiz birebir özel ders olarak verilmektedir. Özel derslerimiz de bulaş riskini en aza indirmek için tüm sosyal mesafe kuralları itina ile uygulanmaktadır. LGS Derslerimiz Hafta içi ya da Hafta sonu istediğiniz gün ve saatlerde verilmektedir. LGS Kurs Öğretmenlerimiz Alanında en az 10 yıllık tecrübeli öğretmenlerdir.

Ümraniye YKS KURSU

YKS Hazırlık Kurslarımız Birebir , İkili , Üçlü ya da Sınıf Grubu olarak verilmektedir. Her Adayın düzeyine göre ders programı hazırlanmaktadır. YKS Öğrencileri kurs merkezimiz de ücretsiz eğitim koçluğu hizmetlerinden faydalanmaktadırlar. Haftalık soru çözüm etütleri , düzenli deneme sınavları ve vaktinde ölçme değerlendirme, veli takip sistemi , Kaliteli Doküman Takviyeler , Deneyimli Öğretmenlerimiz ile YKS Öğrencileri başarılı olarak en iyi fakülteleri kazanmaktadırlar.

LGS ÖZEL DERS Ümraniye

Matematik , Fen Bilgisi ve Türkçe yaz kampı ile bitirilmektedir. Ön Hazırlık yaz kurslarına katılan öğrencilerimiz rakiplerine fark atmaktadırlar. LGS Hızlı Paragraf yorumlama özellikle öğrencilerin deneme motivasyonu , odaklanma ve soru çözme hızlarına olumlu etki etmektedir. Birebir LGS Kursu Sınıf ortamına göre daha verimli geçmektedir. Bazen minik takviyeler almak gerekir.

Kurs Burda İletişim

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Özel Ders  için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

 

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj