Samsun Hızlı Okuma Kursu

09.03.2023
135
Samsun Hızlı Okuma Kursu

Samsun Hızlı Okuma Kursu

Samsun Hızlı Okuma Kursu şubemiz’de Türkiyenin En İyi Hızlı Okuma Öğretmenleri Tarafından Verilmektedir. Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri ile Meb ve ÖSYM’nin yapacağı Sınavlarda soru çözerken zamanı iyi kullanırsınız. Samsun Hızlı Okuma Eğitim Merkezimiz de İlkokul , Ortaokul , LGS , YKS, DGS ,ALES Öğrencilerine en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerimiz tarafından birebir ders verilmektedir. Erken yaşta okuma alışkanlığı yada Okuma ve Anlama hızınızı 2 katına çıkarmak istiyorsanız ücretsiz danışma hattımızdan detaylı bilgi alınız. Samsun Hızlı ve Seri Okuma Ders ücretleri uygun ve ekonomiktir.Samsun Hızlı Okuma Tavsiye Edildiğinde,Samsun Hızlı Okuma Yorumlarından Bahsedildiğinde İlk Akla Gelen KursBurda Akademi Öğretmenleridir.

Samsun Hızlı Okuma Kursu İlkadım , Atakum , Bafra , Çarşamba , Canik , Vezirköprü , Terme , Tekkeköy ,Havza , 19 Mayıs , Alaçam , Kavak , Salıpazarı , Ayvacık , Ladik , Asarcık , Yakakent Şubelerinde Verilmektedir.

Samsun Çocuklar İçin Hızlı Okuma Kursu

Çocuklar İçin Hızlı Okuma ve Anlama Kursu Almak İsteyenlere İlkokul 1.Sınıf Hızlı Okuma, İlkokul 2.Sınıf Hızlı Okuma ,İlkokul 3.Sınıf Hızlı Okuma , İlkokul 4.Sınıf Hızlı ve Seri Okuma Teknikleri Dersleri En İyi Sınıf Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. İlkokul 4.Sınıfa kadar 5 hafta 20 ders sürecek Seri Okuma Teknikleri dersini öneriyoruz. Anlayarak Hızlı Okuma Kursunun amacı ;Göz Koordinasyonu üzerinden öğrencinin odaklanarak keyifli bir şekilde akıcı ve doğru okumasını sağlamaktır.

Ortaokul Hızlı Okuma Kursu Samsun

5.Sınıf Hızlı Okuma Teknikleri 10 – 20

6.Sınıf Okuduğunu Yorumlama 10 ders

7.Sınıf Seri ve Hızlı Okuma 10 ders

8.Sınıf LGS Öğrencileri için 10 – 20 Hızlı ve Etkin Paragraf Taktikleri yeterli olacaktır.

MEB ve ÖSYM Sınavları İçin Hızlı Paragraf Kursu

Meb ve Ösym Sınavları son yıllarda Tüm Öğrencileri Yeni Nesil Sorular ile zorlamaktadır. Sınav Süresini yetiştiremeyen öğrenciler sıkıntı ve stres yapmaktadır. LGS ve YKS Öğrencileri için 5 Hafta 10 ders olarak Hızlı Paragraf Taktikleri Kursumuzu öneriyoruz. Hızlı Paragraf Kursu Sonucunda Tüm Öğrenciler Sınav süresini yetiştirmekte ve ösym sorularını en kısa sürede çözmektedirler.

Hızlı Okuma ve Öneriler

Samsun Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz. Birebir Özel Ders en etkili yöntemdir. İster Online ister Kurumda keyifli ve güler yüzlü eğitim kadrosundan verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Hızlı ve Anlayarak Okuma kişiye özel bir eğitim programıdır. Hızlı Okuma konsantre sağlayarak doğru soru çözme hızınızı olumlu etkiler. Eski ve verimsiz okuma alışkanlıklarından kurtulursunuz. Görsel Algılama yeteneğiniz gelişecektir. Okul Başarınız artar. Meb ve Ösym Sınavlarında başarılı olursunuz.

Hızlı Okuma Kurs Programı :

 • 40 Dakika Ders 10 Dakika Mola 40 Dakika Ders Şeklinde Süreç İlerler.
 • Kurs ve Özel Ders Seanları Kişiye Özeldir.İstediğiniz Günleri Seçebilirsiniz.
 • İlk Ders Ücretsiz Olup Hocalarımızı Tanıyıp Devam Etme Kararı Verebilirsiniz.
 • Ödemelerinizi Haftalık Ve Aylık Olarak Yapabilirsiniz.
 • Kurs Öğretmenleri 15-20 Yıl Deneyimli Baranş Öğretmenleridir.
 • Her Öğretmen Kendi Dalında Uzmanlık Eğitimi Mevcuttur.
 • Tüm Yaş Grupları Hızlı Okuma Eğitimini Alabilirler.
 • Tanışma Dersi İçin Önceden Randevu Uluşturabilirsiniz.

Samsun Anlayarak Hızlı Okuma Kursu Ücretleri

Adaylarımızın göreceği saat ve paket programlara göre değişmektedir. Birebir ders paketlerimiz 10-20-30 ders şeklinde olmaktadır. Ders Fiyatları için danışmanlarımızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Bir Ders saati 40 dakika olup her oturumda İki Ders 40 + 40 dakika yapılmaktadır. Ödemelerinizi Haftalık ya da aylık ödeme yapabilirsiniz.

Samsun Hızlı Okuma Kursu Almak İsteyenler

Birebir özel ders şeklinde öğretilen derslerimiz olup bunun için yapılması gerekenler Bilgisayar, tablet, kamera veya fonksiyonlu android telefon, internet vs. Ders için gereken ekipmanlardır. Ders Öncesi kurulum için gereken teknik desteği sunmaktayız. Kurs Burda İle adaylar tüm kurs ve özel derslere ulaşabilir. Kurs Burda İle mutlu ve huzurlu bir ortamda dilediğiniz dersleri birebir olarak alabilirsiniz uygun fiyat ve avantajlarımız için

 • Samsun Hızlı Okuma Kurs merkezimize 0531 521 26 01 numaralı telefonu arayarak 7/24 ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan ya da diğer iletişim kanallarımızdan kursumuzla irtibata geçebilirsiniz.

Samsun Hızlı Okuma Kursu İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj