Matematik Kursu Akyazı

23.03.2022
227
Matematik Kursu Akyazı

MATEMATİK KURSU AKYAZI

Matematik Kursu Akyazı Şubemizde LGS , YKS ( TYT – AYT – YDT ) DGS , ALES , KPSS , YÖS Sınavlarına Hazırlık yapan öğrenciler en az 15 yıl deneyimli Öğretmenlerden birebir özel ders alarak başarılı olmaktadırlar. Birebir Matematik Kursu Arayan velilere en yetkin uzun yıllar tecrübeli rekor netler ile sonuçlar aldığımız öğretmenlerimizi tavsiye ediyoruz. Matematik Kursu Arayanlar Kurs Burda Eğitim Merkezimize gelerek şubemizi görebilir uygun fiyatlar ile Tüm Derslerden istediği gün ve saatte özel ders alabilirler. Siz de Kurs Burda Eğitim Merkezimizi arayarak yaklaşık Kurs Fiyatına Matematik Özel Ders alabilirsiniz. Matematik Dersi Akyazı uygun ve ekonomiktir.

ANLAYARAK HIZLI OKUMA KURSU AKYAZI

Akyazı Hızlı Okuma Kursu ile Tüm Sınavlarda Okuma ve soru çözme hızınızı 2 kat arttırabilir rakiplerinize fark atabilirsiniz. Okuma ve Soru çözme hızını arttıran bir ders olan hızlı okuma teknikleri ile Matematik sorularını daha kısa sürede kavrayabilir soru çözme pratikliğinizi artırabilirsiniz. İlkokul , Ortaokul , Lise, Üniversite Hazırlık ve Yetişkinler için Okuma hızını arttıracak en profesyonel öğretmenler ile başarıya ulaşabilirsiniz. Matematik Kursu Akyazı Eğitim Merkezimiz de Tüm Sınav Hazırlık Öğrencilerinin özellikle ÖSYM ‘nin son yıllarda uzun paragraflı sorularını erken ve doğru olarak çözmelerini sağlamak , anlayarak soru çözmek , seri okuma teknikleri , hızlı paragraf taktikleri ile her seviyede öğrencilerimiz girecekleri sınavlarda en kısa sürede kolaylıkla tüm soruları çözmektedirler.

AKYAZI İLKOKUL MATEMATİK ÖZEL DERSİ

İlkokul Öğrencileri için Seri Okuma Derslerini almalarını tavsiye ediyoruz. Okuma ve Anlama problemini çözen İlkokul 1.Sınıf , İlkokul 2.Sınıf , İlkokul 3.Sınıf , İlkokul 4.Sınıf Öğrencileri Haftalık düzenli olarak matematik dersi almalılar En iyi Sınıf öğretmenleri tarafından ders vermekteyiz. İlkokul Öğrencileri Okul Ödevleri için destek aramaktadır. Okul Sınavları için Hızlı Matematik , İlkokul Hızlı Okuma Teknikleri , İlkokul İngilizce ve Tüm Okul Dersleri için Birebir Sınav Takviyeleri öğretilmektedir.

AKYAZI ORTAOKUL MATEMATİK ÖZEL DERS

Akyazı Birebir Matematik Kursu  özellikle LGS Hazırlık yolunda olan ortaokul öğrencileri için önem arz etmektedir. Matematik alt yapısı iyi olan öğrencilere bakıldığında mutlaka özel ders aldıkları bilinir. Birebir matematik Kursu alan ortaokul öğrencileri ilerleyen eğitim yıllarındaki MEB ve  ÖSYM tarafından yapılan Tüm Sınavlarda üstün başarı göstermektedirler.

AKYAZI MATEMATİK KURSU VEREN ÖĞRETMENLER

Akyazı Matematik Kursu Veren Öğretmenler Eğitim Merkezimizde en az 10 yıl deneyimi olan özel ders öğretmenleridir. Branşında uzman en iyi fakültelerden mezun ve pedagojik eğitimini başarıyla tamamlayan öğretmenlerimiz uzun yıllar tecrübe kazandıktan sonra kurumumuzda yüz yüze ,eve özel ders ya da online birebir derslerimizde öğrenciler ile en iyi matematik öğretmenleri olarak başarıyı sağlamaktadırlar. Matematik öğretmenlerini seven öğrenciler matematiği daha kolay öğrenmektedirler. Bir zorluğu başarmak için önce onu sevmeliyiz.

AKYAZI MATEMATİK KURSU ÜCRETLERİ

Matematik Kursu Akyazı Ücretleri birebir özel ders üzerinden hesaplanmaktadır. Öğrenciler grup dersleri alabildiği gibi matematiği sınırsız birebir özel ders olarak da alabilir. Matematik özel ders ücretlerimiz yaklaşık kurs fiyatına denk gelmektedir. Grup derslerinde matematik özel ders ücretleri ikili , üçlü gruplarda bölünür bir şekilde yarı yarıya düşmektedir. Online Birebir ders almak isteyen öğrenciler ilk olarak 20 dakika sürecek olan ücretsiz örnek dersimize katılıp daha sonra karar verebilirler. Türkiye’nin en iyi matematik öğretmenlerinden birebir ders alan öğrenciler başarı kazanmaktadırlar.

AKYAZI TYT – AYT MATEMATİK KURSU

YKS Hazırlık Öğrencilerinin en çok zorlandığı ders olan matematik son yıllarda bir hayli zorlaşmaktadır. MEB Müfredatına dayalı her yıl ÖSYM ( Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi ) tarafından hazırlanan bu soruları çözmenin en kolay yolu birebir matematik kursu almaktan geçmektedir. Birebir Matematik Kursu Özel Ders olarak alan öğrencilerin başarı sıralamalarının arttığı ve çok iyi fakülteleri kazandıkları bilinmektedir. İster yüz yüze , ister online de aynı verimlilik sağlanmaktadır.

MEB ve ÖSYM Sınavları İçin Hızlı Paragraf Kursu

MEB ve ÖSYM Sınavlarında Soru Çözerken Hızınızı 3 Kat daha artırabilirsiniz. Hızlı Paragraf Kursu Ortaokul , Lise , LGS , YKS , DGS , ALES Öğrencilerine 5 Hafta 10 Ders olarak verilmektedir. Bir Ders 40 dakikadır. Seri Okuma ve Soru çözme hızınızı artırarak rakiplerinize fark atabilirsiniz.

AKYAZI LGS MATEMATİK ÖZEL DERS

Matematik Kursu Akyazı  şubemizde LGS Hazırlık Öğrencileri en iyi ilköğretim Matematik Öğretmenlerinden birebir ders alarak en zor yeni nesil soruları en kısa sürede çözerek en iyi Liseleri kazanmaktadırlar.

LGS Matematik Birebir Özel Ders en özgün hali ile en iyi öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

LGS Matematik Son Yıllarda adayların en çok zorlandığı ders olarak bilinmektedir. Bunun İçin adayın yapması gerekenler bir hayli zorlaşmaktadır. Akyazı Matematik Özel Ders uzman öğretmenler tarafından verilmesi ve öğretilmesi gereken bir daldır. LGS Matematik strateji, yöntem ve teknik bilgi gerektiren ciddi bir ders programıdır. Bunun için LGS ye Hazırlık yapan 8.Sınıf Adayları nitelikli Okulları kazanmaları için özel ders almaları tavsiye edilmektedir.

LGS BİREBİR MATEMATİK DERSİ

LGS Matematik Özel Dersi ile Adayın bireysel farklılığı dikkate alınmaktadır. Aday Matematik kalıplarını ezberden uzak, mantığa ve hayal gücüne dayalı zihninde özgünleştirerek yeni soru kalıplarına uyumunu sağlamakta ve öğretmekteyiz. Her Aday Kendine özeldir. LGS Öğrencilerimize en doğru yol haritasını öğreterek en kısa zamanda ve verimli bir şekilde tüm dersler ile alakalı teknik desteği de alarak LGS sınavında maximum başarı göstermektedirler.

LGS MATEMATİK ÖZEL DERS PAKETLERİ

LGS Matematik Özel Ders, Yıl Boyu Ders Paketimiz her adayın seviyesine göre değişmektedir. 5.6.7. sınıfta alt yapı eksikliği olan adaylarımıza 70-80 Ders önermekteyiz. Alt yapı sorunu olmayan adaylarımız ise 40-50 ders saati birebir matematik özel ders yeterli olacaktır. Tüm Şubelerimize 0531 521 26 01 nolu çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir Whatsapp iletişim hattımıza dilediğiniz vakit yazabilirsiniz.

Kurs Burda LGS Ders Programı

LGS Adaylarımız 3 – 5 – 6 kişilik sınıf gruplarımıza yada Birebir Özel derslerimize katılabilir. Adaylara yıl boyu ücretsiz döküman ve rehberlik desteği sunmaktayız. Şubelerimizde online eğitim desteği de sunmaktayız. Birebir Matematik Eğitimi Sınıf Ortamına göre 10 Kat daha verimli ve avantajlıdır.

Online LGS Kursu

Birebir Online Özel Ders Hizmetleri verimli ve sağlıklı bir eğitim ortamı sağlamaktadır. Birebir Online Özel Derslerimiz Tüm il ve ilçelere ulaşmakta ve binlerce öğrenci evinde birebir ilgi görmektedir. Online LGS Kursu İçin Adayda Bulunması Gerekenler Bilgisayar, tablet, fonksiyonlu geniş ekran telefon, internet ile mekan sınırı olmaksızın keyifle ders işleyebilirsiniz.

LGS Sınavı Ne Zaman Yapılacaktır

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) takviminde LGS sınav tarihini ilk olarak  Haziran ayı içerisinde yapılacağını belirlemişti. Sağlık Tedbirleri Gereği bu Her yıl  Haziran da Yapılan LGS Sınavı herhangi bir değişiklik olmadığı taktirde diğer  yıllar içinde genelde Haziran ayı içerisinde yapılacağı öngörülmektedir.

Kurslarımız İçin Tıklayın Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Matematik Kursu Akyazı İletişim Numaramız : 0531 521 26 01 Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj