LGS Hazırlık Kursu

29.06.2022
712
LGS Hazırlık Kursu

LGS Hazırlık Kursu

LGS Hazırlık Kursu , LGS Hazırlık Matematik , Fen Bilgisi ,Türkçe dersleri sınav kapsamının %88’lik oranını oluşturmaktadır.Liselere giriş sınavı LGS de İnkılap Tarihi,İngilizce ve Din kültürü dersleri ise LGS sınav kapsamının yalnızca %12’lik bir oranıdır.Tüm sorular ortaokul son sınıf öğrencileri için mühimdir.Nitelikli okulları kazanmak isteyen öğrenciler en yüksek netleri yapmak zorundadırlar. Lgs Hazırlık Kursu , Alanında tecrübeli yeni nesil soru üretebilen özellikle yıllardır LGS öğrencileri üzerinde başarı ve sonuç elde ettiğimiz öğretmenlerimiz tarafından düzenli bir programla öğretilmektedir. LGS Özel derslerimiz kişiye uygun olarak hazırlanmaktadır.

LGS Hazırlık Kursu Paketleri

  • Matematik / 50-60-70
  • Fen Bilgisi /30-40-45
  • Türkçe / 30-40
  • İngilizce /35-40
  • İnkılap Tarihi /20-30
  • Din Kültürü /16-20

LGS Hızlı Paragraf Çözme Tekniği

Öğrencilerin yeni nesil soru tarzları sınav sistemine geldiğinden beri anlama,kavrama ve soruları hızlı çözme yöntemlerinde büyük sıkıntılar görülmektedir. Lgs ye hazırlık öğrencileri nitelikli okulları kazanmaları için kendilerine ayrılan süre içerisinde soruların büyük bir kısmını yetiştirememektedirler. Hızlı Paragraf dersi ile LGS hazırlık öğrencilerimize tüm dersler ile ilgili çabuk kavrama hemen çözme yöntem ve tekniklerini öğretiyoruz.

Sınav stresini bu şekilde aşan öğrenci mutluluk ve rahat bir şekilde LGS sınavında gerek Türkçe soruları başta olmak üzere paragraf tipi Matematik,Sosyal Bilgiler,İngilizce,Din kültürü,fen bilgisi konularını da daha çabuk ve doğru olarak çözdükleri sonucunu görmekteyiz.Hızlı Paragraf 5 Hafta sürmektedir.Toplam ders saat süresi 10 derstir.

 LGS Matematik Özel Ders

LGS Hazırlık  , LGS Hazırlık öğrencilerine birebir özel ders olarak öğretilmektedir. LGS Hazırlık sürecinde 8.Sınıf öğrencilerinin en çok zorlandıkları derslerden biri yeni nesil LGS Matematiktir. LGS Matematik Kursu için 8.Sınıf öğrencileri özel ders öğretmenlerinden özel ders desteği alarak en zor soruları çözmektedirler.Yeni Nesil soruların zorluğu birçok öğrenciyi strese sokmaktadır.Stres kaynaklı bir süreçte adaylar sınavlarda heyecan ve kaygıdan dolayı netleri düşmektedir.Bol soru çözümü,konu hakimiyeti,yeni nesil ile alakalı farklı kaynaklardan çok soru çözümü yaparak hiçbir eksik bırakılmadığı takdirde 8.Sınıf LGS Hazırlık öğrencileri en iyi liselere girmektedirler. LGS Hazırlık sürecinde ailelere de büyük fedakarlıklar düşmektedir. Aileler öğrenciyi dikkatle ve evinde düzenli bir çalışma ortamı sağlayarak ve öz güven vererek motive etmelidirler.Bu sınav sonucu gelmeden önce küçük bir ödül de olabilir.Başarı bir ekip işidir.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

LGS Hazırlık Kursu için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj