LGS Hazırlık Kursu Sincan

11.04.2023
177
LGS Hazırlık Kursu Sincan

LGS Hazırlık Kursu Sincan

LGS Hazırlık Kursu Sincan Şubemizde LGS Matematik , Fen Bilgisi ,Türkçe dersleri sınav kapsamının %88’lik oranını oluşturmaktadır.Liselere giriş sınavı LGS de İnkılap Tarihi,İngilizce ve Din kültürü dersleri ise LGS sınav kapsamının yalnızca %12’lik bir oranıdır.Tüm sorular ortaokul son sınıf öğrencileri için mühimdir.Nitelikli okulları kazanmak isteyen öğrenciler en yüksek netleri yapmak zorundadırlar. Lgs Hazırlık Kursu Sincan, Alanında tecrübeli yeni nesil soru üretebilen özellikle yıllardır LGS öğrencileri üzerinde başarı ve sonuç elde ettiğimiz öğretmenlerimiz tarafından düzenli bir programla öğretilmektedir. LGS Özel derslerimiz kişiye uygun olarak hazırlanmaktadır.

LGS Hazırlık Kursu Paketleri

 • Matematik / 50-60-70
 • Fen Bilgisi /30-40-45
 • Türkçe / 30-40
 • İngilizce /35-40
 • İnkılap Tarihi /20-30
 • Din Kültürü /16-20

LGS Hızlı Paragraf Çözme Tekniği

Öğrencilerin yeni nesil soru tarzları sınav sistemine geldiğinden beri anlama,kavrama ve soruları hızlı çözme yöntemlerinde büyük sıkıntılar görülmektedir. Lgs ye hazırlık öğrencileri nitelikli okulları kazanmaları için kendilerine ayrılan süre içerisinde soruların büyük bir kısmını yetiştirememektedirler. Hızlı Paragraf dersi ile LGS hazırlık öğrencilerimize tüm dersler ile ilgili çabuk kavrama hemen çözme yöntem ve tekniklerini öğretiyoruz.

Sincan’da LGS Matematik Özel Ders Arayanlar

Ortaokul 8.Sınıf Öğrencileri Önceki Yıllarda Eksikleri Tamamlanmalı Mümkünse Öğrenciler Yaz Kurslarında Matematik , Fen Bilgisi , Türkçe Derslerini Tekrar Ederek Sene Başında Daha Motivasyonlu olabilirler. LGS Matematik Adayları En Çok Zorlayacak olan derstir.Yeni Nesil Matematik Soru Çözümleri Bol Miktarda yapılmalıdır.Deneme Sınavlarında Eksik Üniteler Tespit edilerek net artışı sağlanmalı ve Koçluk Konusunda Ders Programı Desteği verilmektedir.

Sınav stresini bu şekilde aşan öğrenci mutluluk ve rahat bir şekilde LGS sınavında gerek Türkçe soruları başta olmak üzere paragraf tipi Matematik,Sosyal Bilgiler,İngilizce,Din kültürü,fen bilgisi konularını da daha çabuk ve doğru olarak çözdükleri sonucunu görmekteyiz.Hızlı Paragraf 5 Hafta sürmektedir.Toplam ders saat süresi 10 derstir.

 

LGS Matematik Kursu

LGS Hazırlık  Kursu Sincan, LGS Hazırlık öğrencilerine birebir özel ders olarak öğretilmektedir. LGS Hazırlık sürecinde 8.Sınıf öğrencilerinin en çok zorlandıkları derslerden biri yeni nesil LGS Matematiktir. LGS Matematik Kursu için 8.Sınıf öğrencileri özel ders öğretmenlerinden özel ders desteği alarak en zor soruları çözmektedirler.Yeni Nesil soruların zorluğu birçok öğrenciyi strese sokmaktadır.Stres kaynaklı bir süreçte adaylar sınavlarda heyecan ve kaygıdan dolayı netleri düşmektedir.Bol soru çözümü,konu hakimiyeti,yeni nesil ile alakalı farklı kaynaklardan çok soru çözümü yaparak hiçbir eksik bırakılmadığı takdirde 8.Sınıf LGS Hazırlık öğrencileri en iyi liselere girmektedirler. Hazırlık sürecinde ailelere de büyük fedakarlıklar düşmektedir. Aileler öğrenciyi dikkatle ve evinde düzenli bir çalışma ortamı sağlayarak ve öz güven vererek motive etmelidirler.Bu sınav sonucu gelmeden önce küçük bir ödül de olabilir.Başarı bir ekip işidir.

Hızlı Okuma Teknikleri Kursu

Hızlı Okuma Kursu Kavrama Gücü , Hafızayı Güçlendirme , Bakış Açınızı Geliştirme , Okul Sınavlarında Başarılı Olma , Yüksek Puanlar Alma Gibi Birçok Olumlu Etkileri vardır.Hızlı, Akıcı ve Doğru Okuyan Bireyler Tüm Sınavlarda Başarılı Olmaktadırlar.Okuma Hızınızı 2 kat arttırmak İstiyorsanız Tanıtım Derslerimize katılıp Karar verebilirsiniz.

LGS Yeni Nesil Hızlı Matematik Kursu

LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) , ALES Öğrencileri İçin ise Hızlı Matematik Kursu , Matematik Dersini En Pratik yollardan Öğretmektedir.Hızlı Matematik Kursu Birebir Özel Ders şeklinde verilmektedir.Yaklaşık Kurs Fiyatına Birebir Matematik Özel Ders Alabilirsiniz.

Sincan Matematik Özel Ders Ücretleri

Matematik Özel Ders Ücretleri Herkesin Bütçesine Göre Düzenlenmiştir.Sanıldığı gibi Pahalı Değildir.Minik Bütçeler İle Her Öğrenci Özel Ders Alabilmektedir.Ödemelerinizi Haftalık Yada Aylık Olarak Yapabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Tüm Özel Derslerimiz İçin 0531 521 26 01 Nolu Hattımızı arayarak 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz.

 

   

   

   

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj