Konyaaltı Hızlı Okuma Kursu

23.11.2021
222
Konyaaltı Hızlı Okuma Kursu

Konyaaltı Hızlı Okuma Kursu

Konyaaltı Hızlı Okuma Kursu şubemiz de İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık , TYT , AYT , DGS , ALES Öğrencilerine Birebir özel ders olarak verilmektedir. Tüm Yaş Grupları için okumanızı en üst seviyeye çıkartacak hızlı okuma teknikleri dakikada en üst düzey okuma seviyesini ulaşmanızı sağlar.

Konyaaltı Hızlı Okuma Kursu, teknikleri ile en kısa sürede istediğiniz kitap ve kaynakları daha iyi anlayıp hızlı ve etkili bir şekilde okuyabilirsiniz. Konyaaltı Antalya’nın nadide bir şehri olmaya devam ediyor Hızlı Okuma Kursu Konyaaltı şubemiz de Yaklaşık Kurs Fiyatına Birebir Özel Ders olarak verilmektedir. Hızlı Okuma , Tüm Sınavlar İçin Etkin Paragraf Taktikleri en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerimiz tarafından öğretilmektedir.

Hızlı Okumayı Kimler Alabilir

Konyaaltı Hızlı Okuma Kursu ,Tüm Yaş grupları için geçerli olmakla beraber, Okuma , Hızlı Kavrama , ÖSYM ve MEB’in yaptığı Sınavlarda vakit kazanmak ,Uzun Paragraf Sorularını kısa sürede çözmek isteyenlerin verim alabileceği bir derstir. LGS , YKS , DGS , ALES , KPSS Öğrencileri Hızlı Okuma ve Etkin Paragraf Taktikleri Dersleri ile Tüm Soruları en kısa sürede çözmektedirler. Hızlı ve Etkili Okuma hitabet ve iyi bir diksiyon da gerektirir. Etkili okuma daha az bir zamanda en çok kelimeyi anlayarak okumanızı sağlayacaktır.

 

 

Konyaaltı Hızlı Okuma Ücretleri

Konyaaltı hızlı okuma kursu fiyatları 2000 – 3500 tl arasındadır.Adaylarımızın göreceği saat ve paket programlara göre değişmektedir. Birebir ders paketlerimiz 10-20-30 ders şeklinde olmaktadır. Bir ders saatimiz 0531 521 26 01 danışma hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Ders Koçluğu eğitim programımızın içerisindedir. Yıllık Ders Paketlerimiz  uygun ve ekonomiktir. Taksit imkanı sunulmaktadır. Paket fiyatlarında yıllık indirim yapılmaktadır.

Konyaaltı Hızlı Okuma Kursu Şubemizde İlkokul , Ortaokul , Lise , LGS , YKS ve Yetişkinler İçin Devamlı Verilmektedir. İlköğretim 1.2.3.4 Sınıf Öğrencilerine Eksiklerini tamamlamaları ,Anlama , Kavrama ,Yorumlama ve Akademik Düşünme Becerilerini kazanmaları için Seri Okuma Çalışmalarımıza Katılmalarını Öneriyoruz.

Konyaaltı Hızlı Okuma Kursu Toplam 20 Ders olarak verilmektedir . Bazı Adaylarda Seviyelerine göre süreç azalıp yada uzamaktadır. Sınav Odaklı Düşünen adaylara Hızlı Paragraf Tekniğini Öneriyoruz.Hızlı Paragraf Taktikleri ile Soru Çözme Hızınızı 3 kat arttırabilirsiniz.Anlayarak Hızlı Okuma Kursuna Katılmak isteyen adaylar istedikleri gün ve saatlerde randevu oluşturabilirler.

Hızlı ve etkili okuma teknikleri eğitimi, okuyucuların metinleri daha hızlı ve daha iyi anlamasını sağlamak için kullanılan bir eğitim türüdür. Bu eğitim, okuyucuların göz hareketlerini kontrol etme, metnin anahtar noktalarını takip etme ve metnin anlamını hızlı bir şekilde kavrama becerilerini geliştirmelerini sağlar.

Çocuklar İçin Hızlı Okuma Kursu

İlkokul öğrencilerinin okuma becerilerini en iyi şekilde kazanmaları Türkçe dersinin ana amaçlarından biridir. Bu eğitimin amacı ilkokul öğrencilerinin kelime uzunluğuna göre okuma anlama hızlarının belirlemesi ve artmasının sağlanmasıdır.. Hızlı Okuma ve Anlama Kursu Almak İsteyenler, İlkokul 1.Sınıf Hızlı Okuma, İlkokul 2.Sınıf Hızlı Okuma ,İlkokul 3.Sınıf Hızlı Okuma , İlkokul 4.Sınıf Hızlı ve Seri Okuma Teknikleri Dersleri En İyi Sınıf Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. İlkokul 4.Sınıfa kadar 5 hafta 20 ders sürecek Seri Okuma Teknikleri dersini öneriyoruz. Anlayarak Hızlı Okuma Kursunun amacı ;Göz Koordinasyonu üzerinden öğrencinin odaklanarak keyifli bir şekilde akıcı ve doğru okumasını sağlamaktır.

Ortaokul Hızlı Okuma Kursu 

5.Sınıf Hızlı Okuma Teknikleri 10 – 20

6.Sınıf Okuduğunu Yorumlama 10 ders

7.Sınıf Seri ve Hızlı Okuma 10 ders

8.Sınıf LGS Öğrencileri için 10 – 20 Hızlı ve Etkin Paragraf Taktikleri yeterli olacaktır.

MEB ve ÖSYM Sınavları İçin Hızlı Paragraf Kursu

Meb ve Ösym Sınavları son yıllarda Tüm Öğrencileri Yeni Nesil Sorular ile zorlamaktadır. Sınav Süresini yetiştiremeyen öğrenciler sıkıntı ve stres yapmaktadır. LGS ve YKS Öğrencileri için Hızlı Paragraf Kursu 5 Hafta 10 ders olarak verilmektedir. Hızlı Paragraf Kursu Sonucunda Tüm Öğrenciler Sınav süresini yetiştirmekte ve ösym sorularını en kısa sürede çözmektedirler.

Hızlı Okuma ve Öneriler

Konyaaltı Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz. Birebir Özel Ders en etkili yöntemdir. İster Online ister Kurumda keyifli ve güler yüzlü eğitim kadrosundan verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Hızlı ve Anlayarak Okuma kişiye özel bir eğitim programıdır. Hızlı Okuma konsantre sağlayarak doğru soru çözme hızınızı olumlu etkiler. Eski ve verimsiz okuma alışkanlıklarından kurtulursunuz. Görsel Algılama yeteneğiniz gelişecektir. Okul Başarınız artar. Meb ve Ösym Sınavlarında başarılı olursunuz.

Hızlı Okuma İçin Ne Yapmalıyız ?

Okuma Hızı Nasıl Arttırılır?
 1. İç Monologları Durdurun.
 2. Blok Okumalar Yapmaya Çalışın.
 3. Okuduğunuz Bölümlere Geri Dönmeyin.
 4. Temel Sorulara Yanıt Arayın.
 5. Kitap Okuma Alışkanlığınızı Güçlendirin.

Hızlı Okuma Teknikleri İçin Kaç Ders Gereklidir

10-20-30 Ders Paketleri Hızlı Okuma için seviyenize göre önerilmektedir. Kurs Burda Eğitim Programları ,Personel ve Eğitimde çığır açan özgünlüğü ile sizlere en özel en profesyonel özel ders hizmetini sunmaktadır. Kurs Burda ile aradığınız tüm kurslar tüm özel dersler burda.

Okumanın İhtiyaca Göre Çeşitleri

 • Göz atarak okuma:Göz atarak okumada ilgi ve dikkatin önemli bir yeri vardır. Söz gelimi bu konuda yapılacak eğitimde
  öğrencilere, bir kitap belli bir süre gösterildikten sonra, kitabın yazarının kim olduğu, kapağının şekli ve rengi
  gibi sorular sorularak, onların göz atarak okumanın önemini kavramaları sağlanmış olur.
 • Gözden Geçirme: Söz gelimi bir antolojide sadece kahramanlık şiirlerine dikkat edilerek okuma bu türden bir
  okumadır. Gözden geçirmede, belli bir konu ve kavramın aranması esas alınır.
 • Çalışmak için okuma tipi : Okurken Not Alınır . Özetleme yapılır
 • Serbest okuma:En Çok Tercih Edilen Okuma Şeklidir.
 • Dikkatli okuma:Bu Tip Okuma bazı materyallerin okunmasında kullanılır.Çeşitli Bilimsel eserler
 • inceleyerek Okuma:Bir yazarın, bir türün, bir akımın, bir devrin özelliklerini belirtmek üzere yapılan okumadır.
 • Sessiz Okuma: Sessiz okuma, göz okuması olup hayatta en çok rastlanan okuma çeşididir.
 • Güdümlü Okuma :Okuyucuyu yazarın görüşü ile yakınlaştırmaktır.Kontrollü okumadır
 • Sesli Okuma :Kısa parçaların öğrenilmesinde hem göze hem kulağa hitab eder.

Okuma Hızının ve Veriminin Düşük Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Okuma hızının ve veriminin düşük olduğunu gösteren bazı ipuçları bulunur. Siz de farklı metinleri okurken;
Cümle bütünlüğüne hakim olmak yerine kelimelere takıldığınızı,
Yalnızca ana fikre odaklanarak ayrıntıları kaçırdığınızı,
Dikkatinizin sıklıkla dağıldığını,
Bazı kelimeleri ya da cümleleri atlayarak okuduğunuzu,
Uzun metinler okumaktan kaçındığınızı,
Konsantrasyonunuzu toplamakta zorlandığınızı fark ediyorsanız, okuma hızı artırma yöntemlerini uygulayarak daha hızlı ve verimli okumalar yapabilirsiniz.

Hızlı okuma 1 dakikada kaç kelime?

Eğer dakikada 180 kelimeden daha az okuyorsanız çok yavaş okuyorsunuz demektir. 400 ile 800 kelime arasında okuyorsanız hızlı okuyorsunuz demektir. 800 ila 1500 kelime arasında okuyorsanız, çok hızlısınız demektir. Türkiye okuma hızı ortalaması 180 ile 220 kelime arasındadır.Okuma , Anlama , Kavrama Hızı Bireyin geçmiş dönemlerdeki alt yapısına göre değişmektedir.

Konyaaltı Hızlı Okuma Kursu

Birebir özel ders şeklinde öğretilen derslerimiz olup bunun için yapılması gerekenler Bilgisayar, tablet, camera veya fonksiyonlu android telefon, internet vs. Ders için gereken ekipmanlardır. Ders Öncesi kurulum için gereken teknik desteği sunmaktayız. Kurs Burda İle adaylar tüm kurs ve özel derslere ulaşabilir. Kurs Burda İle mutlu ve huzurlu bir ortamda dilediğiniz dersleri birebir olarak alabilirsiniz uygun fiyat ve avantajlarımız için irt no:0531 521 26 01 nolu hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 • Konyaaltı Kurs merkezimize 0531 521 26 01 numaralı telefonu arayarak 7/24 ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan ya da diğer iletişim kanallarımızdan kursumuzla irtibata geçebilirsiniz.

Konyaaltı Hızlı Okuma Kursu İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

   

   

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj