Kocaeli Hızlı Okuma Kursu

27.03.2022
322
Kocaeli Hızlı Okuma Kursu

Kocaeli Hızlı Okuma Kursu

Kocaeli Hızlı Okuma Kursu şubemizde Birebir ,Online Yüz yüze Eğitim ile verilmektedir. Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri ile MEB ve ÖSYM’nin yapacağı sınavlarda soru çözerken zamanı iyi kullanırsınız. Kocaeli Hızlı Okuma Eğitim Merkezimiz de İlkokul , Ortaokul , LGS , YKS, DGS, ALES Öğrencilerine en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerimiz tarafından birebir ders verilmektedir. Erken yaşta okuma alışkanlığı kazanmak ya da okuma ve anlama hızınızı 2 katına çıkarmak ücretsiz danışma hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kocaeli Hızlı ve Seri Okuma Ders ücretleri uygun ve ekonomiktir. Kocaeli Hızlı Okuma Kursları ile Tüm Öğrenciler başarılı olmaktadır.

Kocaeli Hızlı Okuma Kursu İzmit , Gölcük , Başiskele , Kartepe , Gebze , Derince , Körfez , Yahya Kaptan , Darıca , Dilovası , Çayırova , Kandıra ve Karamürsel Şubelerinde verilmektedir.

Çocuklar İçin Hızlı Okuma Kursu Kocaeli

Çocuklar için Hızlı Okuma ve Anlama Kursu almak isteyenlere İlkokul 1.Sınıf Hızlı Okuma, İlkokul 2.Sınıf Hızlı Okuma ,İlkokul 3.Sınıf Hızlı Okuma, İlkokul 4.Sınıf Hızlı ve Seri Okuma Teknikleri Dersleri en iyi Sınıf öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. İlkokul 4.sınıfa kadar 5 hafta 20 ders sürecek Seri Okuma Teknikleri dersini öneriyoruz. Anlayarak Hızlı Okuma Kursunun amacı ;Göz Koordinasyonu üzerinden öğrencinin odaklanarak keyifli bir şekilde akıcı ve doğru okumasını sağlamaktır. Hafıza Teknikleri Kursu Bireysel bir eğitimdir.

Ortaokul Hızlı Okuma Kursu 

5.Sınıf Hızlı Okuma Teknikleri 10 – 20

6.Sınıf Okuduğunu Yorumlama 10 ders

7.Sınıf Seri ve Hızlı Okuma 10 ders

8.Sınıf LGS Öğrencileri için 10 – 20 Hızlı ve Etkin Paragraf Taktikleri yeterli olacaktır.

MEB ve ÖSYM Sınavları İçin Hızlı Paragraf Kursu

MEB ve ÖSYM Sınavları son yıllarda tüm öğrencileri Yeni Nesil Sorular ile zorlamaktadır. Bunun sonuncunda sınav Süresini yetiştiremeyen öğrenciler sıkıntı ve stres yaşamaktadır. LGS ve YKS Öğrencileri için 5 Hafta 10 ders olarak Hızlı Paragraf Taktikleri Kursumuzu öneriyoruz. Hızlı Paragraf Kursu sonucunda tüm öğrenciler sınav süresini yetiştirmekte ve buna bağlı olarak ÖSYM sorularını en kısa sürede çözmektedirler.

Hızlı Okuma ve Hafıza Teknikleri

Kocaeli Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz. Birebir Özel Ders en etkili yöntemdir. İster Online ister Kurumda keyifli ve güler yüzlü eğitim kadrosundan verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Hızlı ve Anlayarak Okuma kişiye özel bir eğitim programıdır. Hızlı Okuma konsantre sağlayarak doğru soru çözme hızınızı olumlu etkiler. Eski ve verimsiz okuma alışkanlıklarından kurtulursunuz. Görsel Algılama yeteneğiniz gelişecektir. Okul Başarınız artar. MEB ve ÖSYM Sınavlarında başarılı olursunuz.

Hızlı Okuma Teknikleri İçin Kaç Ders Gereklidir

10-20-30 Ders Paketleri Hızlı Okuma için seviyenize göre önerilmektedir. Kurs Burda Eğitim Programları, Personel ve Eğitimde çığır açan özgünlüğü ile sizlere en özel en profesyonel özel ders hizmetini sunmaktadır. Kurs Burda ile aradığınız tüm kurslar tüm özel dersler burda.

0531 521 26 01 nolu hattımızdan 7 / 24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurs da ya da Online destekli birebir kişiye özel eğitimlerimiz aralıksız olarak devam etmektedir. Hafta İçi ve ya Hafta Sonu İstediğiniz gün ve saate derslerinizi sabitleyebilirsiniz.

Kocaeli Anlayarak Hızlı Okuma Kursu Ücretleri

Adaylarımızın göreceği saat ve paket programlara göre değişmektedir. Birebir ders paketlerimiz 10-20-30 ders şeklinde olmaktadır. Ders fiyatları için danışmanlarımızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Bir Ders saati 40 dakika olup her oturumda İki Ders 40 + 40 dakika yapılmaktadır. Ödeme planlarınızı  haftalık ya da aylık toplu şekilde yapabilir, bu sayede kendinize uygun ödeme planını tercih edebilirsiniz.

Kocaeli Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu, son yıllarda yaşanan afet ve salgınlardan dolayı yoğun talep görmektedir. Online Özel Derslerimiz Sınıf Kursları ve Kurum derslerinden daha verimli geçmektedir. Canlı, ses, görüntü ve profesyonel ekipman ile yüz yüze derslerden daha etkili ve verimli olmaktadır. Online Okuma Kursumuz dalında en az 15 yıllık uzman deneyim sahibi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Kocaeli Hızlı Okuma Kursu Almak İsteyenler

Anlayarak Hızlı Okuma ve Hafıza Teknikleri Eğitimlerimiz Birebir Özel Ders olup Canlı Derslerimizin yüz yüze dersler ile verimliliği aynıdır. Bireysel olarak verilen derslerimiz istediğiniz gün ve saate sabitleyebilirsiniz. Bilgisayar, tablet, camera veya fonksiyonlu Android telefon, internet vs. ders için gereken ekipmanlardır. Ders Öncesi kurulum için gereken teknik desteği sunmaktayız.

Kurs Burda İle adaylar Tüm Kurs ve özel derslere ulaşabilir.

Kurslarımız İçin Tıklayın Özel derslerimizle ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

   

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj