Kocaeli Etüt Merkezleri

16.03.2022
536
Kocaeli Etüt Merkezleri

KOCAELİ ETÜT MERKEZLERİ

Kocaeli Etüt Merkezleri Şubemizde İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık Öğrencilerine 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin En İyi Öğretmenleri Tarafından Kurumda Birebir Yüzyüze Ders verilmektedir. Kocaeli Etüt Merkezleri Denilince Tavsiye edilebilecek En İyi Kurumlardan biri olarak İlk Sıralarda yer almaktayız. Kurs Merkezimizden Ders Günleri , Saatleri , Ücretlendirmeler ve  Sınav Hazırlık Grupları ile İlgili danışmanlarımızdan Detaylı Bilgi alabilirsiniz. Etüt Merkezimiz Bir Öğrencinin En Yüksek Verimi Alabileceği Çalışma Sistemi İle Donatılmıştır.

Hazırlık Öğrencilerinin İçin Eğitim ve Ders  Koçları , Birebir Soru Çözüm Etütleri , Sınav Haftaların’da Ödev Takviye,Hızlı Okuma Kursları İle Okuma Hızınızı İki Kat arttırabilir , Doğru , akıcı ve Odaklanarak Okuyabilirsiniz. Kocaeli Etüt Merkezleri İzmit , Gebze , Gölcük , Başiskele , Kartepe , Derince , Körfez , Darıca , Dilovası , Kandıra , Karamürsel , İhsaniye , Alikahya , Yahya Kaptan , Yeşilova , İzmit Şubelerinde Eğitim Verilmektedir.

KOCAELİ BİREBİR ETÜT MERKEZLERİ

Kocaeli Birebir Etüt Merkezleri olarak İlkokul Öğrencilerine Birebir Eğitim Öneriyoruz. İlkokul Öğrencileri Okul Sonrası Birebir Ders İle Ödev eksikleri konusunda İstediğiniz Gün ve Saatlerde Ödev Desteği alabilirler. Bireysel Eğitim Sınıf Ortamına göre daha verimli geçmektedir. İlkokul 1.Sınıf , İlkokul 2.Sınıf , İlkokul 3.Sınıf , İlkokul 4.Sınıf Etüt Merkezi Ders Programlarımız da Kocaeli Etüt Merkezi şubemiz de Seri Okuma Kursu , Hızlı Okuma Kursu , Matematik , İngilizce , Zeka Oyunları , Ritmik Sayılar , Mental Aritmetik , Hafıza Teknikleri Kursu , LGS Hazırlık Kursları , Bilsem Kursları Birebir Özel Ders olarak verilmektedir. Kocaeli Birebir Etüt Merkezleri Motivasyon , Stres Yönetimi , Akademik Personel Kadrosu ile Başarının Anahtarı olmaktadır.

KOCAELİ HIZLI OKUMA VE HIZLI PARAGRAF KURSU

İlkokul 1.Sınıf , İlkokul 2.Sınıf , İlkokul 3 ve 4.Sınıf Öğrencilerine 5 Hafta 20 Ders Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık Öğrencilerine 5 Hafta 10 Ders LGS , DGS , ALES , KPSS Öğrencilerine 5 Hafta 10 ders olarak verilmektedir.

KOCAELİ MATEMATİK ÖZEL DERS

Matematik Tüm Öğrenciler İçin İlkokul Yıllarından itibaren düzenli olarak alınması gereken Temel Derslerden biridir. Haftada 1 Gün İki Ders 40 + 40 dakika olarak Birebir Özel Ders öğrencilerin düzenli olarak antrenman yapmalarını ve matematikte aktif olmaları için yeterli bir eğitimdir. Ortaokul , Lise , LGS , YKS Matematik dersleri şubemiz de Birebir Matematik Özel Ders en uygun fiyatlar ile verilmektedir.

KOCAELİ ETÜT MERKEZLERİ FİYATLARI

Kocaeli Etüt Merkezleri Fiyatları Kalabalık Ders ortamlarına göre Çok uygun ücretler ile verilmektedir. Ders saatleri kişiye Özel Hazırlanmaktadır. Her Oturumda 40 + 40 İki Ders yapılır. Öğrenciler Grup oluşturmak istediklerinde Ders ücretleri daha da uyguna gelmektedir. Yaklaşık Kurs Fiyatına Özel Ders alabilirsiniz. Kurum Özel öğretmenleri denilince branş öğretmenleri aklımıza gelir. Her Bir Öğretmenimiz kendi branşında deneyimli akademik tecrübeye sahiptir. Ödemelerinizi Günlük , Haftalık ya da Aylık olarak yapabilirsiniz. Kocaeli Etüt Merkezleri Fiyatları Birebir Özel Ders Olarak Düşünüldüğünde Oldukça Ekonomiktir.

KOCAELİ ETÜT MERKEZLERİ ÖĞRETMENLERİ

Kocaeli Etüt Merkezleri Öğretmenleri 5 – 20 Yıl arasında değişen Deneyimli Türkiye’nin En İyi Öğretmenlerinin Çalıştığı Bir Eğitim Merkezidir. Her Branş Öğretmeni Alanında Uzman , Bilgi , Kültür Birikimi , Doküman Hazırlığı , Materyal kullanımı konusunda tecrübelidir. Tüm Öğrencilerin bireysel farklılığı gözetilerek ders yapılmaktadır. En İyi Kocaeli Etüt Öğretmenleri İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık Öğrencileri ile Keyifli ve Mutlu Bir şekilde ders yapmaktadırlar.

KOCAELİ ETÜT EĞİTİM MERKEZLERİ

Kocaeli Etüt Eğitim Merkezleri LGS , YKS ( TYT AYT YDT ),DGS , ALES , YÖS , YÖKdil , Öğrencilerinin Birebir Eğitim alabilecekleri En İyi Merkezlerden Biridir. Gün ve Saatler Öğrencilerin vakitlerine göre ayarlanabilmektedir. Matematik, Kocaeli Hızlı Okuma Kursu , LGS Hazırlık Kursları , Fizik Özel Ders , Fen Bilgisi , Hızlı Paragraf Kursu , Çocuk İngilizcesi , Hafıza Teknikleri Eğitimi , Okul Takviye Kursları , Okul Ödev Desteği , Bilgisayar Kursu , Matematik Kursu , Mental Aritmetik Kursları İlkokul Matematik 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin en iyi Öğretmenleri tarafından verilmektedir.

Kurslarımız İçin Tıklayın Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

 

   

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj