Hızlı Okuma Kursu Sancaktepe

17.09.2021
259
Hızlı Okuma Kursu Sancaktepe

Hızlı Okuma Kursu Sancaktepe

Hızlı Okuma Kursu Sancaktepe Şubemizde İlkokul – Ortaokul – Lise – Lgs – YKS ( TYT – AYT- YDT ) , DGS , ALES , tüm yaş grupları için okumanızı en üst seviyeye çıkartacak Hızlı Okuma Taktikleri dakikada en üst düzey okuma seviyesine ulaşmanızı sağlar. Hızlı Okuma Kursu Sancaktepe, Okuma teknikleri ile en kısa sürede istediğiniz kitap ve kaynakları daha iyi anlayıp hızlı ve etkili bir şekilde okuyabilirsiniz. Sancaktepe’ de Hızlı Okuma Kurs Fiyatları ekonomiktir. Hızlı Okuma Kursu Sancaktepe şubemizde yaklaşık kurs fiyatına birebir özel ders olarak verilmektedir. Hızlı Okuma ve Hızlı Paragraf derslerimiz Türkiye’nin en deneyimli öğretmenleri tarafından öğretilmektedir.

Hızlı Okuma Kursunu Kimler Almalıdır ?

Hızlı Okuma Kursu Sancaktepe’de  Tüm yaş grupları bu kursu alabilir. Herhangi bir kısıtlama yoktur. Hızlı ve Etkili Okuma hitabet ve iyi bir diksiyon da gerektirir. Etkili okuma daha az bir zamanda en çok kelimeyi anlayarak okumanızı sağlayacaktır.

Hızlı Okuma ve Hızlı Paragraf Taktikleri

Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz. Birebir Özel Ders en etkili yöntemdir. İster online ister kurumda keyifli ve güler yüzlü eğitim kadrosundan verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Hızlı ve Etkili Okuma kişiye özel bir eğitim programıdır.

Hızlı Okuma İçin Kaç Ders Gereklidir ?

10-20-30 Ders Paketleri Hızlı Okuma için seviyenize göre önerilmektedir. Kurs Burda Eğitim Programları, personel ve eğitimde çığır açan özgünlüğü ile sizlere en özel en profesyonel özel ders hizmetini sunmaktadır. Kurs Burda ile aradığınız tüm kurslar tüm özel dersler burda.

İrtibat numaramız : 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bizim ile iletişime geçebilirsiniz Kurs da ya da online destekli birebir kişiye özel eğitimlerimiz aralıksız devam ediyor.

Hızlı Okuma Seansları Hafta içi

Pazartesi – Salı : 9:00 – 21:00 arası

Perşembe – Cuma : 10:00 – 20:30 arası

Hafta Sonu Seansları

Cumartesi : 9:00 – 13:10

15:30 – 21:00

Pazar        : 12:00 – 19:30

Hızlı Okuma Kursu Sancaktepe – Kurs Burda

Hızlı Okuma Kursu son yıllarda yaşanan afet ve salgınlardan dolayı yoğun talep görmektedir. Online özel derslerimiz Sınıf Kursları ve Kurum derslerinden daha verimli geçmektedir. Canlı, ses, görüntü ve profesyonel ekipman ile yüz yüze derslerden daha etkili ve verimli olmaktadır. Hızlı ve Etkili Okuma Kursumuz dalında en az 15 yıllık uzman deneyim sahibi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Sancaktepe Hızlı Okuma Kursu Almak İsteyenler

Kurs Burda İle adaylar tüm kurs ve özel derslere ulaşabilir. Kurs Burda İle mutlu ve huzurlu bir ortamda dilediğiniz dersleri birebir olarak alabilirsiniz uygun fiyat ve avantajlarımız için irt no: 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

  • Kurs merkezimize 0531 521 26 01 numaralı telefonu arayarak 7/24 ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan ya da diğer iletişim kanallarımızdan kursumuzla irtibata geçebilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj