Hızlı Okuma Kursu İzmit

17.09.2021
241
Hızlı Okuma Kursu İzmit

Hızlı Okuma Kursu İzmit

İzmit Hızlı Okuma Kursu Şubemizde 15 Yıl Deneyimli Türkiyenin En İyi Öğretmenleri Tarafından verilmektedir. Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri ile Meb ve ÖSYM’nin yapacağı Sınavlarda soru çözerken zamanı iyi kullanırsınız.İzmit Hızlı Okuma Eğitim Merkezimiz de İlkokul , Ortaokul , LGS , YKS, DGS ,ALES Öğrencilerine en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerimiz tarafından birebir ders verilmektedir. Erken yaşta okuma alışkanlığı ya da Okuma ve Anlama hızınızı 2 katına çıkarmak istiyorsanız ücretsiz danışma hattımızdan detaylı bilgi alınız.İzmit Hızlı Okuma Kursu fiyatları Tüm Velilerin bütçesine uygun ve ekonomiktir.

Anlayarak Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri Eğitimi, özellikle öğrencilerin sayısal veya sözel derslerini çabuk kavraması konusunda yardımcı olmakla birlikte, yetişkinlerde etkili konuşmayı desteklemektedir.

Hızlı Okuma Kursu İzmit şubemizde yaklaşık kurs fiyatına birebir özel ders olarak verilmektedir. Hızlı Okuma ve Hızlı Paragraf derslerimiz Türkiye’nin en deneyimli öğretmenleri tarafından öğretilmektedir.

Hızlı Okuma Kursunu Kimler Almalıdır ?

Hızlı Okuma Kursu İzmit’de  Tüm yaş grupları bu kursu alabilir. Herhangi bir kısıtlama yoktur. Hızlı ve Etkili Okuma hitabet ve iyi bir diksiyon da gerektirir. Etkili okuma daha az bir zamanda en çok kelimeyi anlayarak okumanızı sağlayacaktır.

Hızlı Okuma ve Hızlı Paragraf Taktikleri

Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz. Birebir Özel Ders en etkili yöntemdir. İster online ister kurumda keyifli ve güler yüzlü eğitim kadrosundan verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Hızlı ve Etkili Okuma kişiye özel bir eğitim programıdır.

İzmit Hızlı Okuma Kursu Şubemizde İlkokul , Ortaokul , Lise , LGS , YKS ve Yetişkinler İçin Devamlı Verilmektedir. İlköğretim 1.2.3.4 Sınıf Öğrencilerine Eksiklerini tamamlamaları ,Anlama , Kavrama ,Yorumlama ve Akademik Düşünme Becerilerini kazanmaları için Seri Okuma Çalışmalarımıza Katılmalarını Öneriyoruz.Çankırı Hızlı Okuma Tavsiyesi İçin Demo Ders Talep Edebilirsiniz.

İzmit Hızlı Okuma Kursu Toplam 20 Ders olarak verilmektedir . Bazı Adaylarda Seviyelerine göre süreç azalıp yada uzamaktadır. Sınav Odaklı Düşünen adaylara Hızlı Paragraf Tekniğini Öneriyoruz. Hızlı Paragraf Taktikleri ile Soru Çözme Hızınızı 3 kat arttırabilirsiniz. Anlayarak Hızlı Okuma Kursuna Katılmak isteyen adaylar istedikleri gün ve saatlerde randevu oluşturabilirler.

Hızlı Okuma ve Öneriler

Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz. Birebir Özel Ders en etkili yöntemdir.Hızlı ve Etkili Okuma kişiye özel bir eğitim modelidir. LGS , TYT , AYT , ALES , DGS , KPSS Tüm Öğrenciler Soru çözme hızını Hızlı Okuma ile üç katına çıkarabilirler. Deneme Sınavlarında Vakit kazanmanın en kolay yolu Paragrafları zamanında yetiştirmektir.5 Hafta 10 Ders olarak sürecek olan Birebir Paragraf Kursumuz ile artık Tüm Öğrenciler başarılı olmaktadır.

Hızlı Okuma Kursu

İzmitte Çocuklar İçin Hızlı Okuma ve Anlama Kursu Almak İsteyenlere İlkokul 1.Sınıf Hızlı Okuma, İlkokul 2.Sınıf Hızlı Okuma ,İlkokul 3.Sınıf Hızlı Okuma , İlkokul 4.Sınıf Hızlı ve Seri Okuma Teknikleri Dersleri En İyi Sınıf Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. İlkokul 4.Sınıfa kadar 5 hafta 20 ders sürecek Seri Okuma Teknikleri dersini öneriyoruz. İzmitte Anlayarak Hızlı Okuma Kursunun amacı ;Göz Koordinasyonu üzerinden öğrencinin odaklanarak keyifli bir şekilde akıcı ve doğru okumasını sağlamaktır. Hafıza Teknikleri Kursu Bireysel bir eğitimdir.

Ortaokul Hızlı Okuma Kursu 

5.Sınıf Hızlı Okuma Teknikleri 10 – 20

6.Sınıf Okuduğunu Yorumlama 10 – 20 ders

7.Sınıf Seri ve Hızlı Okuma 10  – 20 ders

8.Sınıf LGS Öğrencileri için 10 – 20 Hızlı ve Etkin Paragraf Taktikleri yeterli olacaktır.

MEB ve ÖSYM Sınavları İçin Hızlı Paragraf Kursu

Meb ve Ösym Sınavları son yıllarda Tüm Öğrencileri Yeni Nesil Sorular ile zorlamaktadır. Sınav Süresini yetiştiremeyen öğrenciler sıkıntı ve stres yapmaktadır. LGS ve YKS Öğrencileri için 5 Hafta 10 ders olarak Hızlı Paragraf Taktikleri Kursumuzu öneriyoruz. Hızlı Paragraf Kursu Sonucunda Tüm Öğrenciler Sınav süresini yetiştirmekte ve ösym sorularını en kısa sürede çözmektedirler.

Hızlı Okuma Kurs Programımız

  • İstediğiniz Gün ve Saatlerde Ders Alabilirsiniz.
  • Bir Ders Saatimiz 40 dakikadır , ders aralarında mola yapılabilmektedir.
  • Ücretsiz Örnek Ders Alıp başlama kararı verebilirsiniz.
  • Hızlı Okuma Kurslarımız haftada 2 yada 4 ders olarak kişiye özel yapılmaktadır.
  • Sınav Hazırlık Adayları İçin 5 Hafta 10 Derslik Hızlı Paragraf Dersi Öneriyoruz
  • İlk Hafta İtibariyle Verimlik Başlamaktadır
  • Ödemelerinizi Haftalık ve Aylık Olarak Yapabilirsiniz.

İletişim : 0531 521 26 01

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj