HAKKIMIZDA

Anasayfa » HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Hakkımızda , Kurs Burda Akademi Eğitim Merkezi Tüm Türkiye’de Yüz yüze Birebir Özel Dersleri İle Tüm Öğrencilerin Başarısına Büyük Katkılar Sağlamaktadır. Uzun Yıllar Ülkemizde Kitlesel Eğitimler Çok Yaygındı. Özel Ders Veren Kuruluşlara Ulaşmak , Özel Öğretmenlerden Bireysel Destek Almak Oldukça Kolay Değildi. Son Yıllarda Ülkemizde ve Dünyada Değişen Eğitim Sistemleri Sınav Sorularının Oldukça Öğrencileri Zorlaması , Stres , Motivasyon , Odaklanamama , Eksik Ünitelerin Telafisi Gibi Problemlerde Artık Birebir Eğitim Almak Oldukça Kolay Üstelik En Uygun Fiyatlar İle Özel Ders Alabilirsiniz.

KURS BURDA EĞİTİM MERKEZLERİ

Kurs Burda Eğitim Tüm Öğrencilere Yönelik Sadece Özel Ders Vermektedir. Türkiye’nin En Deneyimli Öğretmenleri Kurs Burda Eğitim Merkezlerinde Tüm Birikim ve Deneyimlerini Öğrencilere Öğretmektedirler. Kurs Burda Eğitim Özel Dersler , Eğitim Koçluğu , Ders Koçluğu , İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık , LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) ,ALES , YÖS , DGS , KPSS , YÖKdil , Yabancı Diller , Hızlı Okuma Kursları , Mental Aritmetik , Bilgisayar Kursu , Hızlı Klavye , Bilgisayarlı Muhasebe Dersleri Hızlı Matematik Derslerini 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin En İyi Öğretmenlerinden Kurs Burda Eğitim Merkezi Güvencesiyle En Uygun Ücretler İle Alabilirsiniz. En Deneyimli Eğitim Koçları İle Başarıyı Yakalayın.

KURS BURDA ETÜT MERKEZLERİ

İlkokul Öğrencileri :  Okuma Teknikleri , Düzenli Olarak Haftada 2 Ders Matematik Özel Ders + Sınav Takviyeler.

Ortaokul Öğrencileri : 5.6.Sınıf Öğrencilerine Eksik Ünitelerin Telafisi , Paragraf Yorumlama , Haftada 2 Ders Düzenli

Matematik Özel Ders + Sınav Takviyeler + Okul Ödevlerine Birebir Destek.

Ortaokul 7.Sınıf : Yaz Dönemi İtibariyle Matematik – Fen Bilgisi – Türkçe Üç Ana Dersin LGS Ön Hazırlık Olarak Öğretimi.

LGS Özel Ders : Tüm LGS Dersleri İçin 200 Ders Saati Birebir Program , İstediğiniz Dersi Siz Seçin Her Ders İçin Ayrı

Paket Önerilmekte Sadece Bir Kaç Dersten de Özel Ders Alabilirsiniz. Gün ve Saatlerinizi Sabitleyebilirsiniz.

BİREBİR HIZLI OKUMA KURSLARI

Okuma ve Soru Çözme Hızınız En Az İki Katına Çıkarıyoruz. İlkokul , Ortaokul , Lise , LGS , YKS , DGS , KPSS , ALES , YÖS , YÖKdil , Tüm Öğrencilere Önerilmektedir. Hafızanızı Güçlendirip Okulda , Aile Çevrenizde , ÖSYM VE MEB Sınavlarında Vakit Kazanmak , Başarılı Bir Öğrenci Olmak İçin Etkili Okuma Teknikleri Eğitimlerimize Mutlaka katılmanızı Tavsiye Ederiz. Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Bireysel Eğitim Olarak Verildiğinde Verimli Geçmektedir. Hakkımızda Bilinmesi Gereken En Önemli Konulardan Biride Birçok Veli ve Öğrencilerimizde Tebrik ve Olumlu Dönüşler Almamızdır.

LGS – YKS ( TYT AYT YDT ) KURSLARI

Meb ve ÖSYM Sınavlarında Birçok Aday Yarışmakta Nitelikli Liselere Giriş , En İyi Fakülteler İçin Bir Yıl Yoğun Bir Tempo İçerisinde Olmaktadırlar. Donanımlı Türkiye’nin En İyi Özel Ders Öğretmenleri İle Kurs Burda Eğitim İle Çalışan Öğrenciler Tüm Eğitim İmkanlarından Sınırsız Bir Şekilde En Uygun Ücretler İle Faydalanmaktadırlar.

DGS – KPSS – ALES – YÖS – YÖKdil KURSLARI

Birebir Özel Ders Olarak Yüz yüze Yapılmaktadır. Gün ve Saatleri Vaktinize Göre Ayarlayabiliyoruz. Ödemelerinizi haftalık yada Aylık Olarak Yapabilirsiniz. Bir Ders 40 dakikadır. Bağlantıda 2 Ders Yapılmaktadır. Öncelikle 15 Dakika Tanıtım Dersimize Katılıp Devam Etme Kararı Alabilirsiniz. Detaylı Bilgi İçin 0531 521 26 01 Nolu Ücretsiz Danışma Hattımızı Arayarak Bilgi Alabilirsiniz. Tüm Görüşmelerimiz Yasal Prosedürlere Uygun Yapılmaktadır. Kurs Burda Güvencesi ile Tüm Öğrenciler Mutlu ve Başarılı Bir Şekilde Ders Almaktadırlar.

ARADIĞINIZ TÜM DERSLER KURS BURDA ÖZEL DERS MERKEZİNDE

Matematik , Fizik , Kimya , Biyoloji , Türkçe , Hızlı Okuma Kursu , Hızlı Matematik , Tarih , Coğrafya , Edebiyat , Fen Bilgisi , Sosyal Bilimler , Felsefe , Din Kültürü , Mental Aritmetik , Ritmik Sayılar , Diksiyon , Bilgisayar Kursu , Bilgisayarlı Muhasebe , Exel , Ofis Programları , Eğitimi İle Tüm Öğrenciler Kurs Burda Güvencesi ile Tüm İl ve İlçelerden Bize Ulaşabilirler. Hakkımızda En Önemli Eğitim Modelleri İle Hiçbir Eksiğiniz kalmamaktadır.

EĞİTİM VE DERS KOÇLUĞU

Hakkımızda Bilinmesi Gereken En Önemli Sebeplerden Biri Türkiye’nin En Deneyimli , En Motivasyonlu Eğitim Koçlarının Kurs Burda Eğitim Merkezleri İle Çalışmasıdır.20 Yıl Deneyimli Eğitim ve Ders Koçlarımız İle Tüm Öğrenciler İster uzun süreli ister haftalık ve günlük düzenli olarak çalışma imkanına sahiptirler. En Uygun Fiyatlar İle Birebir Ders Koçlarımız ile çalışabilir eksiklerinizi daha iyi görebilir , günlük soru çözme oranınız artarak , deneme sınavlarında rahatlıkla net artışlarınızı görebilirsiniz.

Kurs Burda İLETİŞİM : İstanbul , Ankara , İzmir , Antalya , Kocaeli , İzmit , Gebze , Bursa , Adana , Eskişehir , Aydın , Muğla , Sakarya , Diyarbakır , Trabzon , Hatay , Osmaniye , Samsun , Denizli Özel Ders Şubelerimiz İle Tüm İl ve İlçelerden Danışma Hattımızı Arayarak 7/ 24 Birebir Ders Talep Edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ TANITIM DERSİ

Hakkımızda En Önemli Olumlu Dönüşler Kursa Başlangıç Noktasıdır. Tüm Öğrenciler 15 Dakika Ücretsiz Tanıtım Dersimize Katılıp Devam Etme Kararı Alabilirler. Ödemelerinizi Derslerden Sonra Haftalık Olarak Yapabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

    error: Content is protected !!
    ×

    Hello!

    Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

    × Whatsapp Mesaj