Eskişehir Özel Ders

30.11.2021
296
Eskişehir Özel Ders

ESKİŞEHİR ÖZEL DERS

Eskişehir Özel Ders şubemizde LGS , YKS ( TYT – AYT – YDT ) , DGS , KPSS , ALES , YÖS , 15 yıl deneyimli Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Birebir Ders alan öğrenciler Sınıf Ortamı kurslarına göre daha başarılı olmaktadır. Eskişehir Merkez , Tepebaşı, Odunpazarı şubemizde Tüm dersler ile alakalı istediğiniz gün ve saatte eğitim alabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu Bireysel bir eğitim modelidir. Tüm Öğrencilerin Okuma ve anlama problemleri ya da sınavlarda zamanı yetiştirememe sıkıntıları Etkili Hızlı Okuma Teknikleri dersi ile giderilir. İlkokul Öğrencilerine özel Seri Okuma Teknikleri ile öğrenciler okuma ve anlama hızlarını  kat arttırmaktadırlar. Ortaokul, Lise ve Üniversite Hazırlık Öğrencileri ise Hızlı Paragraf Taktikleri Eğitimini görerek Tüm Sınavlarda Soruları doğru çözmektedirler.

TYT – AYT ÖZEL DERS

ÖSYM tarafından MEB Müfredatına dayalı olarak her yıl yapılan Üniversiteye Hazırlık Sınavı Olan YKS üç dala ayrılmaktadır. Adayların en çok zorlandıkları derslerden birebir YKS özel ders almaları rakiplerine fark atmalarını sağlamaktadır. Birebir YKS 4 Yıllık Fakülte hedefi olan öğrenciler şubemizde en iyi öğretmenlerden ders alarak Tıp , Hukuk , Mühendislik , Psikoloji Bölümlerini kazanmaktadırlar.

TYT KURSU ESKİŞEHİR

TYT Sınavı YKS ‘nin ön koşulu olup Tüm Adayların ortak sınavıdır. Toplam 120 Soru sorulmaktadır. Konu ve Ünite dağılımları düşünüldüğünde Her Bir sorunun doğru cevabı öğrenciye istediği bölümü kazanması için bir adım öne yaklaştıracaktır. TYT Sınavı Matematik 1 , Türkçe , Sosyal Bilimler ve Fen Bilimlerinden Oluşmaktadır. TYT 2 Yıllık düşünen Öğrenciler en az 150 ve üstü puan almak zorundadırlar. Hedefi Yüksek olan öğrenciler ise 4 yıllık YKS Oturumu için 180 puan ve üzerini almak zorundadırlar.

TYT KURS PAKETLERİ

Matematik , Sosyal Bilimler ve Türkçe den toplam 120 derslik Birebir Özel Ders alarak en iyi bölümleri kazanabilirsiniz.

TYT – AYT  KURSU DERS PAKETLERİ

Mat 1 , mat 2 , Geometri , Fizik , Kimya , Biyoloji, Türkçe , Sosyal Bilimler  Derslerinden 150 , 200 , 250 , 300 ders saati tüm adaylar yaklaşık kurs fiyatına birebir özel ders alabilmektedirler. YKS Kursu ücretleri uygun olmakla beraber ödemelerinizi haftalık ya da aylık taksitlendirme şeklinde de ödeyebilirsiniz.

LGS KURSU ESKİŞEHİR

LGS Kursu Eskişehir şubemizde birebir, yüz yüze ya da sınıf kursu olarak verilmektedir. ÖSYM tarafından her yıl düzenlenen Liselere Geçiş Sınavı 8.Sınıf Öğrencilerini sınav maratonuna yoğun bir şekilde hazırlamaktadır. LGS Matematik Soruları son yıllarda tüm öğrencilerin sınavda fark atarak kazanmasını sağlayan yeni nesil sorulardan oluşmaktadır. Branşında deneyimli öğretmenlerimiz tarafından verilen derslerimiz ile öğrenciler en nitelikli liseleri kazanmaktadırlar.

DGS KPSS ALES YÖS KURSU ESKİŞEHİR

Yetişkin öğrenciler en iyi fakülteleri ya da fakülte bittikten sonra bitirdikleri meslek dallarından atanmak isterler. DGS , KPSS, ALES ve YÖS öğrencileri için birebir özel ders tavsiye ediyoruz. Öğrenciler 20 , 30 , 40 , 50 ders şeklinde eksikliklerini tamamlayarak en başarılı fakülteleri ve kadroları kazanmaktadırlar. Düzenli konu anlatımı, birebir soru çözümleri ve deneme sınavları yapılarak adaylara özel ilgi göstermekteyiz.

EĞİTİM KOÇLUĞU

Eğitim Koçluğu almak isteyen öğrenciler LGS , YKS , DGS , ALES , KPSS , YÖS tüm sınav hazırlık öğrencileri için Birebir Eğitim Koçluğu vermekteyiz. Eğitim Koçluğu ile öğrenciler günlük ders çalışma oranlarını , ders çalışma hız ve taktiklerini , sınav yönetimini , odaklanma ve motivasyonlarını üst düzeyde tutarak kendinden emin ve özgüven ile ders çalışmaktadırlar.

ESKİŞEHİR MATEMATİK KURSU

İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık , Sınav Takviye , tüm adaylar için Birebir Matematik Kursu Özel Ders olarak verilmektedir. İster eksiklerinizi tamamlayın ister tüm konular ile alakalı çalışma yapabilirsiniz. Matematik Kursu alanında tecrübeli en iyi Matematik hocaları tarafından öğretilmektedir.

ESKİŞEHİR MATEMATİK ÖZEL DERS

Eskişehir Matematik Özel Ders diğince aklınıza ilk olarak Kurs Burda Eğitim Merkezi gelmektedir. Eğitim Merkezimizde Türkiye’nin en deneyimli Matematik Öğretmenleri ders vermektedir. Pratik , Anlayışlı , Doküman Hazırlığı olan , branşında kitapları bulunan en profesyonel matematik hocalarından birebir matematik özel ders alan öğrenciler başarılı olmaktadırlar. Matematik Özel Ders Fiyatları uygun ve ekonomiktir. Tüm yaş grupları için istediğiniz gün ve saatte ders seansınızı oluşturuyoruz.

ESKİŞEHİR ETÜT MERKEZİ

LGS , YKS , DGS , ALES , KPSS , YÖS Öğrencileri Eğitim Merkezimize her daim gelip günlük çalışmalarını yapabilirler. Kurumumuz da kantin , yemekhane , özel ve hijyenik lavabolar, sağlık koşullarına uygun birebir ders çalışma odaları soru çözümleri için etüt öğretmenleri, eğitim ve ders koçları ile kendinizi evinizde hissedebilirsiniz. Eskişehir  Etüt ve Eğitim Merkezimizde aradığınız en rahat ders çalışma ortamını bulabilirsiniz. Okul sonrası ödevlerinizi yapabilir zorlandığınız üniteleri öğretmenlerimiz ile yardımlaşarak destek alabilirsiniz.

ESKİŞEHİR ÖZEL DERS ÜCRETLERİ

Eskişehir Özel Ders şubemizde tüm kurslar, tüm adaylar ile ilgili Birebir Özel Derslerimiz bulunmaktadır. Köklü eğitim geçmişi ve en çok kazandıran öğretmen kadrosu olarak Eskişehir ilçesinde 15 yılı aşkın süredir hizmet etmekteyiz. İlkokul , ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık , Okul Sınavlarına Takviye Dersler , Yabancı Diller, yetişkinler için tüm dersleri branşında uzman en az 15 yıl deneyimli öğretmenlerimiz vermektedir.

ESKİŞEHİR ÖZEL DERS HANGİ KURSLARI VERMEKTEDİR

Eskişehir Özel Ders olarak Matematik özel ders , Fizik , Kimya , Biyoloji , Türkçe , Edebiyat, Fen Bilgisi , Tarih , Coğrafya , Felsefe , Din Kültürü , İngilizce , Hızlı Okuma Kursu , Bilsem Sınavlarına Hazırlık , On Parmak Klavye Kursu, Muhasebe Kursları Türkiye’nin en deneyimli öğretmenleri tarafından verilmektedir.

Özel Derslerimiz ile İlgili Bilgiye Buradan ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Özel Ders İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj