Anlayarak Hızlı Okuma Kursu

27.10.2021
305
Anlayarak Hızlı Okuma Kursu

Anlayarak Hızlı Okuma Kursu

Anlayarak Hızlı Okuma Kursu İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık Öğrencilerine Birebir özel ders olarak verilmektedir. İlkokul , Ortaokul , Lİse Öğrencileri Okuma ve Yorumlama alışmaları en az 10 yıl deneyimli Sınıf Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. İlkokul 1.2.3.4.Sınıf Öğrencileri Birebir Hızlı Okuma Kurslarımıza katılarak Okuma , Yorumlama ve Soru Çözme Hızları 3 Kat artmaktadır. Birebir Özel Ders olarak verilen İlkokul Hızlı Okuma Dersleri yaklaşık Kurs Fiyatınadır. Hızlı Okuma Tüm Yaş Grupları için okumanızı en üst seviyeye çıkartacak Hızlı Okuma Teknikleri dakikada en üst düzey okuma seviyesine ulaşmanızı sağlar.

Anlayarak Hızlı Okuma Kursu, teknikleri ile en kısa sürede istediğiniz kitap ve kaynakları daha iyi anlayıp hızlı ve etkili bir şekilde okuyabilirsiniz. Anlayarak Hızlı Okuma ve Hızlı Paragraf Derslerimiz Türkiye’nin en deneyimli öğretmenleri tarafından öğretilmektedir.

Hızlı Okumayı Kimler Alabilir

İlkokul Hızlı Okuma 1.2.3.4 ve Tüm yaş grupları için geçerli olmakla beraber, Tüm Bireylerin Okuma , Anlama ve Yorumlama Hızlarını en üst seviyeye çıkarmaktadır. Hızlı ve Etkili Okuma hitabet ve iyi bir diksiyon da gerektirir. Etkili okuma daha az bir zamanda en çok kelimeyi anlayarak okumanızı sağlayacaktır.

Hızlı Okuma ve Öneriler

Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz. Birebir Özel Ders en etkili yöntemdir. İster Online ister Kurumda keyifli ve güler yüzlü eğitim kadrosundan verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Anlayarak Hızlı ve Etkili Okuma kişiye özel bir eğitim programıdır.

Hızlı Okuma İçin Kaç Ders Gereklidir

10-20-30 Ders Paketleri Hızlı Okuma için seviyenize göre önerilmektedir. Kurs Burda Eğitim Programları ,Personel ve Eğitimde çığır açan özgünlüğü ile sizlere en özel en profesyonel özel ders hizmetini sunmaktadır. Kurs Burda ile aradığınız tüm kurslar tüm özel dersler burda.

irt numaramız 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bizim ile iletişime geçebilirsiniz

Kurs’da ya da Online destekli birebir kişiye özel eğitimlerimiz aralıksız devam ediyor.

Hızlı Okuma Seansları Hafta içi

Pazartesi – Salı : 9:00 – 21:00 arası

Perşembe – Cuma : 10:00 – 20:30 arası

Hafta Sonu Seansları

Cumartesi : 9:00 – 13:10

15:30 – 21:00

Pazar        : 12:00 – 19:30

Hızlı Okuma Kursu Ücretleri

Adaylarımızın göreceği saat ve paket programlara göre değişmektedir. Birebir ders paketlerimiz 10-20-30 ders şeklinde olmaktadır. Bir ders saatimiz  0531 521 26 01 iletişime geçiniz. Ders koçluğu eğitim programımızın içerisindedir. Yıllık Ders Paketlerimiz  uygun ve ekonomiktir. Taksit imkanı sunulmaktadır. Paket fiyatlarında yıllık indirim yapılmaktadır.

Anlayarak Hızlı Okuma Kursu – Kurs Burda

Hızlı Okuma Kursu, son yıllarda yaşanan afet ve salgınlardan dolayı yoğun talep görmektedir. Online Özel Derslerimiz Sınıf Kursları ve Kurum derslerinden daha verimli geçmektedir. Canlı, ses, görüntü ve profesyonel ekipman ile yüz yüze derslerden daha etkili ve verimli olmaktadır. Online Okuma Kursumuz dalında en az 15 yıllık uzman deneyim sahibi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Anlayarak Hızlı Okuma Kursu Almak İsteyenler

Birebir özel ders şeklinde öğretilen derslerimiz olup bunun için yapılması gerekenler Bilgisayar, tablet, camera veya fonksiyonlu android telefon, internet vs. Ders için gereken ekipmanlardır. Ders Öncesi kurulum için gereken teknik desteği sunmaktayız. Kurs Burda İle adaylar tüm kurs ve özel derslere ulaşabilir. Kurs Burda İle mutlu ve huzurlu bir ortamda dilediğiniz dersleri birebir olarak alabilirsiniz uygun fiyat ve avantajlarımız için irt no: 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Özel Derslerimiz ile ilgili buradan iletişim kurabilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Anlayarak Hızlı Okuma Kursu İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Hızlı Okuma Şubelerimiz : İstanbul , Ankara , İzmir , Kocaeli , İzmit , Sakarya , Antalya, Mersin , Kayseri , Muğla Fethiye , Bursa , Adana , Aydın , Gebze , Eskişehir , Nevşehir, Konya , Hatay , Trabzon.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj